Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, IX. kerület, Ferenc...

Budapest, IX. kerület, Ferenc tér mostanság milyen környék?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 04:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó. Én laktam ott egy ideig, felújították a teret, szinte csak újépítésű házak vannak már.

Igazából egyre tolódik a határ, hogy meddig jó az a környék. 10+ éve még a Ferenc tér is rossz volt, most a Telepy utcáig egészen vállalható.

2021. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Ez mitől lehet szerinted? Hová tűnnek a régi rossz lakók, rossz elemek?
2021. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 nem bírtuk fizetni az albérletet és leléptünk onnan 😅
2021. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. lebontották ott a régi házakat, most csak elvétve vannak még régi építésű, romos házak. A Ferenc tér is rendbe lett szedve, régen borzasztó koszfészek volt, aztán megcsinálták a parkot, játszóteret, rendesen van takarítva. A mester utca túloldalán még vannak régi házak, de ott se vészes egyébként. A Corvin híresen rossz volt, most ott elég drága, majdnem luxus lakások is vannak. Persze ott is pár utcát mész kifele és teljesen más a környék. Én pl a Haller utca felé sose mertem egyedül elmenni, pedig oda jártam egyetemre szóval muszáj volt. Egyébként tele van a környék magyar és külföldi egyetemistákkal, ami szintén dobott a lakás árakon, úgyhogy gondolom a régi lakók kisebb kijjebb kényszerültek.
2021. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és be van kamerázva minden, nyílt egy csomó kávézó, étterem. Gondolom ez is segített. De egyébként amíg ott laktam vagy arra jártam soha nem történt velem semmi atrocitás. Láttam rossz arcú embereket tudatmódosított állapotban, volt hogy beszóltak vagy ilyesmi főleg a nagyvárad tér, haller utca vonalban, de ez jobb környékeken is előfordult már. De soha nem raboltak ki vagy ilyesmi, pedig elég feltűnő vagyok ilyen szempontból.
2021. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!