Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületek...

Budapesten melyik kerületek jók pályakezdőknek, ha albit akarnak kivenni?

Figyelt kérdés
Nyugis, nem több százezres nagyságrendű albérletben gondolkodunk, viszont nem tudjuk, melyik kerületben lenne jó. Volt aki említette, csak futólag, hogy a 13. kerületet még véletlenül se.
2021. jún. 20. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

A munkahelyet jól megközelíthető helyen.

Szóval első körben pályakezdőként munkahelyet kellene találni aztán albérletet szerintem

2021. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem még nincs abban semmi, hogy leírja az ember, hogy az 5,12,2 stb kerületeket inkább hanyagolja.

Én a helyedben Újpesten nézelődnék.

2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baja a "futólag emlegetőnek" a XIII. kerülettel?

Speciel egyike legkedveltebb kerületeknek, miközben - kapaszkodj meg! - vannak olyan részei is, pl. Újlipótváros, ahol közel 3M Ft/m2 a lakások ára.

[link]

XIII.ker. a Margitsziget is.

Az emberkének nyilván savanyú a szőlő!:)


És csatlakoznék az 1-hez, a munkahely legyen a meghatározó!

Így látatlanban ne soroljuk végig mind a 23 kerületet, ...miközben mindnek vannak jobb és kevésbé jó részei. Rossz manapság már nem is nagyon van.

2021. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy a munkahely lesz a döntő. Ha Óbudán találtok munkát, akkor nem fogjuk ajánlgatni a XVII, vagy a XVIII kerületeket, mert Budapesten is lehet 1,5-2 órát tölteni utazással. Tényleg akkor tedd fel a kérdést, amikor aktuális lesz, addig ilyen melegben ne strapáljuk már magunkat!
2021. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Dugóban 5-6 óra is lehet, míg átverekeded magad a városon.

Szóval a munkahelytől lehetőleg gyalogtávra vagy pár megállóra érdemes.

És ha hazajársz vagy bárhova máshova heti, havi rendszerességgel jársz, akkor a hazaútvonalhoz (pl. pályaudvarhoz) közelség is döntő.

Itt kb. egy kintebbi kerület kétszer akkora, mint Békéscsaba kétszer.

2021. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Dupláztam.:) Szóval több kerület kétszer akkora, mint Békéscsaba.

És van 23 kerület, plusz az agglomerációban több tucat város, aki ide jár be, az is terheli a forgalmat, ide tartoznak gyakorlatilag.

2021. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Munkahely közel legyen, az a lényeg.

Attól is függ, mivel járnál.

Amúgy a 13. kerület legnagyobb része valóban elviselhetetlenül zsúfolt és hangos, büdös, de legalább drága.

2021. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Munka"hely" az van, szándékosan nem írtam le, mert havi kb 1szer kell csak bemenni, minden más home office :)
2021. jún. 20. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Ebben az esetben semmiképp nem ragaszkodnék Budapesthez. Havi 1x Kisvárdáról is be lehet járni
2021. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a 9-essel.
2021. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!