Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpesti lakótelep vagy Kőbánya...

Újpesti lakótelep vagy Kőbánya-Óhegy/Újhegy a jobb saját használatra történő lakásvásárlás esetén? Melyik élhetőbb?

Figyelt kérdés

Egyik környéket sem ismerem túlzottan. Melyiknek jobb a híre? Hol, milyen a közbiztonság? Melyik a nyugodtabb, csendesebb?


A 2 kerület nagyjából ugyanolyan távolságra van a munkahelytől, így az nem szempont.



2021. jún. 27. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Újpesten élek, néhány éve pont a kettő közül kellett választanom. Nekem fontos volt a metró közelsége, így Óhegy annyira nem játszott. Nyilván egyikben sem a társadalom krémje lakik, de veszélyesnek sem mondanám. Újpesti lakótelep melyik része érdekel? Rózsa-Árpád-Erzsébet-Virág utca ezek elég jó környékek, a metró meg Újpest központ is közel van. Sok szupermarket van, elég szép parkok stb. Ha erről a részről van kérdésed, írj nyugodtan.
2021. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

újpest sokkal csendesebb kulturáltabb mint kőbánya


kőbányán rengeteg tesó él

2021. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya-Óhegy teljesen rendben van, ezen a részen csak annyi 'tesó' van, mint a városban bárhol. Nyugodt, kertvárosias rész, Óhegy Park gyönyörű. Én nem zárnám ki azonnal, mert oda van írva, hogy Kőbánya. Menj el a környékre és nézd meg. Nem ott lakom, semmi előnyöm nincs belőle, hogy promózzam bárkinek is Kőbányát.
2021. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Óhegyen lakom, az Óhegy Parkkal átellenben. Ezek a házak rendezettek, a "tesók" inkább a Liget-tér/Állomás utca környékén élnek. Én elfogult vagyok, mert itt születtem és nőttem fel, de szeretek itt lakni. Nyugodt, békés környék.
2021. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem javasolnám neked. De a kettő közül Újpest a drágább és okkal.

Mindig okkal drágább egy rész.

2021. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

"újpest sokkal csendesebb kulturáltabb mint kőbánya"


Csendesebbnek biztosan nem az, hogy kulturáltabb-e, az attól függ, hogy milyen nap van. Én Újpest központban mindig remegő gyomorral mentem végig nappal is. Óhegyen és Újhegyen soha nem szorítottam a táskámat és remegtem, mikor szúrnak tűt vagy kést belém.

Egyik válaszoló írta a Rózsa utcát, az és a közvetlen környéke talán elmegy, de mindenképpen menj el mindkét kerületbe, szerintem higgy a saját szemednek.

2021. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkin válaszát!


Természetesen lakásvásárlás előtt mindkettő környéket megnézem majd!

2021. júl. 1. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Kőbányát javaslom.

Óhegy teljesen rendben van. Van minden a közelben ovi,suli,bolt.Közlekedés szuper. Közelben park,rengeteg a zöld. Mindkét metró (2,3) vonal kb.20 perc alatt elérhető.A kettőt buszjárat köti össze. Én ide jönnék az tuti.

2021. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egy kicsit meglep, hogy valaki remegő gyomorral ment végig Újpest-központban az aluljárón, konkrétan nem is értem a dolgot :O. Én újpesti vagyok, szerintem nagyon csendes, és ha a metróhoz közel van a lakás, nagyon hamar beérsz bárhova, éjszakai is tízpercenként van. A közbiztonság is jó szerintem, bár a Városkapunál nem járnék éjszaka, de lehet, hogy csak előítéletes vagyok.
2021. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó magadnak mondasz ellent. Sokkal rosszabb Újpest mint pl. Óbuda.
2021. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!