Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szentendrén vagy Budaörsön...

Szentendrén vagy Budaörsön építenétek inkább családi házat?

Figyelt kérdés
Nem a belvárosban szeretnénk élni, inkább közelebb a természethez, autónk van, Pestre járnánk dolgozni (nem minden nap).
2021. jún. 30. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Budaors.

Szentendre indokolatlanul draga lett es egyre tobb a suttyo ott 😁

2021. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Szentendre. Budaörsön egyre több a sznob, szédülnek az oxigénhiánytól, annyira fenn hordják az orrukat.
2021. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő agyon zsúfolt sznob környék, szinte egész napra bedugult úthálózattal.

A még normális őslakosokat szorítják ki a vagyonukkal kérkedő újgazdag prolik.

Normális értékrendű ember nem vágyódik közéjük.

2021. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kérdés, hogy hol. Budaörsöt nem ismerem, de Szentendrén inkább csak olyan helyre költöznék, ahonnan kocsi nélkül is be lehet jutni a városba/hévhez.


Sosem értettem, amikor valaki Pismányba költözött. Egyfelől sok helyen felhallatszódik a 11-es, màsfelől fele annyiért kapott volna telket máshol és ígyis-úgyis kocsiba kell ülnie, ha a gyereket oviba akarja vinni, normális infrastruktúra meg nincs.


Szóval én azt nézném meg, hogy (1) mennyi idő beérni (2) milyen infrastruktúrát szeretnétek a következő (8-10-15) évben igénybe venni és a kinézett telkek közül melyik teljesíti a több feltételt, meg tudjátok-e fizetni. Mindkét településen vannak jó és rosszabb részek.

2021. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szentendre
2021. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó, te miért szentendrét mondanád? :) amúgy köszönöm a válaszokat
2021. júl. 1. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem Szentendre hangulatát, és nekem a Duna is sokat számít, sok plusz lehetőséget ad szerintem :)
2021. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Budaörs.

Szentendre nagyon drága és ahhoz képest amerre én mozgok irdatlan messze van. Budaörs (nekem) közelebb van. Szentendréhez át kelleme mennem minden nap kétszer az egész városon.

2021. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mit választottatok? :)
2021. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még semmit 😀 nem megy olyan könnyen sajnos. Szentendre kiesett, az tuti. Budaörs még maradt, illetve BP 12., 2. kerület. Ahol sikerül lakást találni. Igen, ház helyett nagy lakás lesz, mert irdatlan árakon mennek az építkezések. 😀
2021. aug. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!