Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vett már valaki házat diákhite...

Vett már valaki házat diákhitelt felhasználva önerőnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 20:25
 1/5 anonim válasza:
26%
Harmadikat veszem ;D
2021. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Xdxd
2021. júl. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm közműtartozást fizetett ki vele. A szabadfelhasználásút nem kell megindokolni mire költöd, így azt csinálsz vele amit csak szeretnél.
2021. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemre járnék és építkeznék, valószínűleg kihasználnám ezt a lehetőséget. De sajnos tanulmányaim alatt csóró voltam, így ez kimaradt az életemből. De idén már folyamatban van :)


Mivel volt diákhitelem, azért vigyázni kell vele, mert a min törlesztő részlet még az éves kamatot sem fedezi!

2021. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Igen, én ezt fogom csinálni. Amikor én kezdtem az egyetemet, akkor félévente 300.000 ft-ot lehetett felvenni talán, majd 350-et, de most már félévente 750.000 ft-ot. PhD hallgató vagyok, a korábbi éveimben sajnos eszembe se jutott milyen jó lehetőség van ebben.


Barátnőim meg egyáltalán nem akarnak ebbe belemenni. Mintha a csodára várnának vagy nem tudom. Ráadásul én tudom, hogy lesz örökségem (hacsak nem csinálnak majd a szüleim nagyon rosszul valamit, de a családi házunk most sokat ér), viszont a barátnőim nem olyan családból jöttek, szóval a lakáshitel nekik mindenképp nagyobb kín lesz a DH-hoz képest szerintem. Meg az is, hogy tovább maradnak albiban.

2021. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!