Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bele kell törődni, hogy sose...

Bele kell törődni, hogy sose lesz itt saját ingatlan?

Figyelt kérdés
El kezdtem az életemet 2015-ben, akkor még reményekkel, hogy lesz egyszer egy saját kis házam, szépen raktam is félre a pénzt, aztán jött ez a hatalmas drágulás. Ha plusz munkát vállalnék, akkor se lennék azon a szinten, mint 2015-ben, nem érne annyit a pénzem, hogy egy házat megvegyek, hitel nélkül. Sose lesz itt fizetés emelés, egyedülállóak támogatása, vagy hasonló? Egyszerűen elkeserítő...
2021. júl. 8. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
53%

Igen nagyon kulturált vagy...


Ész érved konkrétan egy sem volt, kifogásod az bezzeg akadt mindenre. És amikor azok is elfogytak akkor marad az üres Fideszezés.


Nekem aztán nem fáj, hogy nincs hol laknod.

2021. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
Jó, ennek tényleg semmi értelme. Csak mégegyszer. Miből fizeti majd az ember a hiteleit, akár a megmentő biztosítását, ha megint elveszti a munkáját hosszú időkre? Főképp, hogy a kamujárvány miatt azt csinálnak az emberrel, amit akarnak. Bocsánat, hogy empatikus vagyok, s nem csak az egó hajt.
2021. júl. 9. 16:04
 53/83 A kérdező kommentje:
Plusz te se tudtad meggyőzni a szüleidet a hitelek előnyeiről, akkor ők is hülyék?
2021. júl. 9. 16:05
 54/83 A kérdező kommentje:
Persze, albérletbe is ki lehet adni. Csak általában hol lehet kiadni? Mert ez se mindegy...
2021. júl. 9. 16:07
 55/83 anonim ***** válasza:
78%

Te nem empatikus vagy, hanem menthetetlenül sötét, mint az éjszaka.


Le lett írva hogyan vedd fel, miből fizesd, de neked csak a pofád jár és kifogást keresel még a saját kifogásaidra is.


És igen, a szüleim hülyék voltak, mert ha akkor belevágunk, már 10 éve saját, kifizetett ingatlanban laknék, ami mind nekem, mind nekik sokkal jobb lenne.


De nyugodtam személyeskedhetsz, ettől ugyanúgy senki maradsz.


Bele kell törődni, hogy soha a büdös éleben nem lesz saját lakásod.


Nem azért, mert nem lehet, hanem azért mert egy önállótlan, lusta, életképtelen, minden szempontból lúzer szerencsétlen barom vagy.


Tessék, ez a válasz.

2021. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
Ezzel a tapló stílussal csak saját magadat minősíted, nem engem, mellesleg a személyeskedést éppen te kezdet. Ja, hogy körülötted mindenki is hülye, a szüleid, én is. Van egyáltalán közgazdasági jártasságod?
2021. júl. 9. 16:31
 57/83 A kérdező kommentje:
Kezdted***
2021. júl. 9. 16:31
 58/83 A kérdező kommentje:
Mellesleg te is a szüleidtől vártad a csodát. #fucklogic. De komolyan...
2021. júl. 9. 16:34
 59/83 anonim ***** válasza:
26%
Nem is én rinyálok egy kérdésnek álcázott véleménynyilvánításon keresztül ¯\_(ツ)_/¯
2021. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
70%

De értsd már meg ember...


Miből fizeted?


- fizetésből

- biztosítás kB 6 hónapra fedez, szóval ha elveszted a munkádat, akkor ennyi időd van keresni másikat, vagy eladni, kiadni

- ha bármi van eladod max áron alul, ebből visszafizeted a hitelt, maradek pénzzel kezdesz valamit


Amúgy ha bármi lesz, az albérletet miből fizeted?

Vagy most 15 évig szuleiddel laksz majd?

2021. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!