Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bele kell törődni, hogy sose...

Bele kell törődni, hogy sose lesz itt saját ingatlan?

Figyelt kérdés
El kezdtem az életemet 2015-ben, akkor még reményekkel, hogy lesz egyszer egy saját kis házam, szépen raktam is félre a pénzt, aztán jött ez a hatalmas drágulás. Ha plusz munkát vállalnék, akkor se lennék azon a szinten, mint 2015-ben, nem érne annyit a pénzem, hogy egy házat megvegyek, hitel nélkül. Sose lesz itt fizetés emelés, egyedülállóak támogatása, vagy hasonló? Egyszerűen elkeserítő...
2021. júl. 8. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:
80. A 2008-as válság se 2008-ban volt a legdurvább, hanem a rákövetkező 2-3-4 évben. De amúgy egyetértek veled. Sajnos nem jósolok jó jövőt annak, aki halasztotta a hitelfizetését, mert a kamatokat ugyanúgy ráfogják verni ezekre az emberekre, az inflálódó forintot figyelembe véve. De láthatod, hogy mennyien megbíznak még mindig a hitelben, ennyire átmosta az agyukat a tévé, ott nyomják állandóan ezt a vegyél fel hitelt, most jól jársz vele, aztán, ha jön a válság, akkor meg dögölj meg, ahogy itt az egyik delikvens is kívánta nekem. Na, mindegy, lényegtelen, arc nélkül könnyű dumálni.
2021. júl. 10. 22:10
 82/83 A kérdező kommentje:
Fagyikám, jaj de sajnállak, hogy anyuciék nem segítettek meg anno, nem lenne ám érted se olyan nagy kár. :D
2021. júl. 13. 09:43
 83/83 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nyavalyogsz, panaszkodsz feleslegesen, a megoldásokat elutasítod, ráadásul rosszindulatú is vagy. Neked soha nem lesz lakásod, mert hülye és buta a hozzáállásod.
2021. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!