Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csok os ingatlanban vallalkozni?

Csok os ingatlanban vallalkozni?

Figyelt kérdés
Székhelyet lehet bejelenteni csak,azt tudjuk,telephelyet nem. Szellemi tevekenysegrol van szo,amihez nem kell ugyfelter,uzlethelyiseg,tehat nem kell ugyfeleket fogadni. Igy szellemi munkat vegezhet otthon ugye es szamlazhat onnan?
2021. júl. 19. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Èn így vagyok igen, èpítèsz csak szèkhellyel. A bankban hebegtek habogtak de azt mondták szerintük okè, a könyvelő nem tudta. Navos ismerőst kèrdeztem nem tudta.


Hát nyugodt nem vagyok, lehet hogy valami hivatalos navos megkeresès kellene mèg.

2021. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A vonatkozó jogszabály egyértelműen kimondja, hogy székhelye lehet a csok-os ingatlan egy vállalkozásnak. Telephelye tehát nem.
2021. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es,ertem igen,telephelye a ferjem vallalkozasanak nincs is,ugyfelet sem fogad,de otthon szellemi munkat vegez laptopon,amit nyilvan kiszamlaz. Sehol sincs egyertelmuen leirva.
2021. júl. 20. 05:15
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Le van írva, hogy székhely lehet csak. Mit nem lehet ezen érteni.
2021. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,most is szekhelye van a sajat lakasban es innen szamlaz ki telephely nelkul. Erted? Lehet dolgozni szamlaznk majd itthonrol vagy nem? Erre valaszolj!
2021. júl. 20. 08:11
 6/14 xswerdy ***** válasza:
73%
Egy cégnek minden esetben kell, hogy legyen székhelye. Ezen kívül lehetnek további telephelyei, és fióktelepei. A telephely azonos településen van, a fióktelep máshol. De a székhelyet nem kell (és nem is lehet) telephelyként is bejelenteni.
2021. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hat nem igaz,hogy senki se tud igennel vagy nemmel valaszolni 😅😅🤦🙈

Nem ez volt a kerdes,hanem szellemi munkat kiszamlazhat e csokos ingatlanbol? Ami szekhelynek lesz bejelentve,telephely nelkul.

2021. júl. 20. 08:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért értetlenkedsz? Igen, lehet székhely a CSOK-os ingatlan, ennélfogva számlázhat is arról a címről.
2021. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,koszi,ezt vartam.
2021. júl. 20. 08:49
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! értelmiségi ember vagy elvileg. Ha leírják, hogy székhely lehet, akkor mit nem lehet ezen érteni. Remélem tervrajzot azért rád mernek bízni.
2021. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!