Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Jász-...

Mi a véleményetek Jász- Nagykun- Szolnok megyéről ingatlanvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés

Megéri hosszútávra (15-20+ év) Jász- Nagykun- Szolnok megyébe költözni?

Esetleg befektetésnek ingatlant vásárolni?

Szép megye? Van turizmusa?



2021. júl. 31. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Ott nőttem fel, 20 éves koromig laktam. Most az Alpokalján élek. Semmi pénzért nem mennék vissza.


40 F

2021. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok felé éltem már.

Nem tökéletes hely Szolnok, de nem is annyira rossz, mint mondják.

2021. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Ffooossss
2021. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy undorító megye. Innen menekülni kell.
2021. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Én is ebben a megyében nézelődök ház után. Követem.

(Ha Jászfényszaruról van valakinek infója, ne tartsa magában!)

2021. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

fertőzött területeket kerüljétek pl.tiszabura,tiszabő,tiszaroff,jászladány,zagyvarékas-újszász-jászkisér bizonyos részeit ,de én még jászkisért is elkerülném. Én azért jánoshidára sem mennék.

Itt a gond a fertőzött részekkel van. Az ilyen helyeken nagyobb a bűn esetek száma. Szolnoknak is vannak részei ,de én messze vagyok tőle így nem ismerem,hogy melyik részei azok. Ja és még 1 amit ismerek. Törökszentmiklóst is kerüljétek el messziről. Felmentek a netre és kiadja,hogy ott még fel is vonultak a romák ellen. Nem vagyok rasszista . Vannak közöttük normálisak is ,de főleg ők bűnöznek.

2021. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Én is Szolnokon laktam kb 20 évig. Én nem igazán ajánlanám a várost. Sajnos fiatalok számára szinte semmi szórakozási lehetőség sincsen, leginkább csak kocsmába járás. Munkalehetőség alig-alig van, és arra is rögtön 100 ember ugrik. Persze az Ottawa és BSM-hez mindig lehet menni éhbérért műszakolni, de ha ennél többre és jobbra vágysz akkor nem sok a lehetőség. Az emberek is ennek megfelelőek, például nézd meg a Széchenyi lakótelepet illetve az árait. Egy panel lakást kapsz 13 millió forint környékén annak ellenére is, hogy megyei jogú város. Összehasonlításképpen egy ugyanilyen lakótelepi lakás ára már egész máshogy alakul Kecskeméten, Szegeden, Debrecenben stb... mindez nem véletlen. Turizmus sem igazán pörög tudtommal a városban és a közelben, és nem is sok jelét láttam hogy ez nagyon megváltozna. Mikor elköltöztem először Kecskemétre, egészen meglepődtem, hogy mennyivel jobb és élhetőbb város. Budapesthez nyílván nem hasonlítom, nem egy kategória.

Nem ismerem az életkörülményeid, végzettséged és munkához való hozzáállásod, de ha egy jobb munkahelyet szeretnél ahol megbecsülnek mind emberileg mind pénzügyileg, Szolnokot biztosan kerüld el. Ha szimplán befektetésként tekintesz rá, talán ebből a szempontból egy fokkal jobb a helyzet, mivel a többi nagyvároshoz képest van hova nőnie a szolnoki ingatlanáraknak. Hogy ez meg fog-e történni vagy sem, nos azt senki nem tudja. Most, hogy felújították és kibővítették a 4-es főútat, talán van némi remény hogy odatelepüljenek gyárak és cégek, ezzel is konkurenciát állítva a jelenlegi aprópénzért dolgoztató multiknak, és vonzóbbá tegye Szolnokot az emberek számára.

Mindenekelőtt ajánlom hogy nézz utána a munkalehetőségeknek, hisz talán ez lesz az egyik legfontosabb szempont, ha oda szeretnél költözni. Sok sikert!

2021. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Jászberényben viszont csak az nem dolgozik, aki nem akar.
2021. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

hatos vagyok és reagálnék pár dologra. " Turizmus sem igazán pörög tudtommal a városban és a közelben "

Mégis milyen turista látványosságok vannak ebben a megyében ? Szinte semmi. Nincs mit látni. Egyedül a tiszavirág híd ami Szolnokon szép. Már voltam ott ,de azért odautazni felesleges. Nem nagy durranás maga a megye. Én Alattyáni vagyok. Fiatal vagyok és azt írtad,hogy a fiataloknak nincs sok szórakozási lehetőség. Ezt adom mert én is csak kocsmába szoktam járni :) Kb ennyit szerettem volna leírni a hetesnek. Nyolcasnak üzenem ,hogy Jászberény lakosságával,népességével meg az a fő probléma,hogy iszonyat el van öregedve. Van ott egy állatkert ,de kb semmi szórakozási lehetőség. Fiatal vagyok és akik fiatalok azok is max kocsmába járnak.Nincs semmi szórakozás ott sem. Biztos infóból tudom,hogy a megyében sorra zárban be a kisboltok és egyéb üzletek. Nem a multikra gondolok !!!

2021. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kedves 6-os/9-es, Alattyánt mennyire ajánlanád? Élhetőnek tartod? Milyen a lakosság? (Kisebbség a tűrhető kategóriába tartozik?) Köszi előre is a választ, ment a zöld a kommentjeidre!
2021. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!