Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest agglomerációban...

Budapest agglomerációban melyek a legélhetőbb helyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Azt a feladatot tűztük ki magunk elé, hogy szeretnénk egy kisebb kertes házat budapest környékén családalapítás céljából.

Lehetőleg minél levesebb "svéd cserediákkal" a környéken, és viszonylag élhető, nem balhés, csendes helyen.

A lista a következő:

Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Dunavarsány, Délegyháza, Üllő, Tárnok, Martonvásár, Baracska, Kajászó, Tordas, Szigetcsép, Szigetújfalu, Tököl, Halásztelek.

Aki esetleg él vagy élt bármely településen írjon pár sort a környékről...



2021. aug. 3. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ezek közül egyik helyen sem lakom így sajna nem tudok velemenyt írni.De amikrol jót tudok mondani az Gödöllő és Veresegyház.
2021. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Taksony kivételével felőlem oda mész, ahová akarsz. Nem hiányzik, hogy ebből is Érd vagy Szentendre legyen. Az agglomeráció kezd megtelni. Alig lehet olyan települést találni, ahonnan nincs dugó
2021. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

A Csepel-szigeti településeket szerintem kapásból felejtsd el, HA az autódhoz ragaszkodsz! Szörnyű nagy dugók szoktak lenni. HÉV-vel egyszerűbb bejutni, de az mindig tömve van a csúcsban.

Illetve Baracskát én a helyedben mellőzném, élhetetlen lett az utóbbi években a fenyegetőző, agresszív, rosszabbik fajta "cserediákok" miatt (biztos forrásból tudom, ott lakóktól).

A többi felsorolt településsel tudtommal nincs gond, de nézd meg a szomszédokat/környéket jó alaposan!!!

2021. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Gödöllöllőről/Veresről kb 40 perc Budapest autóval.Gödöllőről megy a Keletibe vonat,busz a Puskás Ferenc stadionhoz,Örshöz.Plusz hév is van.Veresegyhazról megy vonat a Nyugatiba,busszal szintúgy mint Gödöllőről + megy Újpest központba is egy.Kb 40-90 perc beérni tömeggel.Az iskolák jók viszonylag.Program lehetőség is van bőven.Mozi,medvefarm,színház,uszoda,túra útvonal stb.Sok család is van akik szintén Pestről költöztek ki és egyre többen lesznek.Szadát is tudom ajánlani.Veresegyház és Gödöllő között fekvő falu.Nem falusias.A hátránya hogy kevesebb program van de kb 20 perc busszal (kocsival 10) a két mellette lévő város.Mindhárom településnek vannak szegényebb és gazdagabb részei.Ezt ha csak átutazol rajta nem látod.
2021. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ja amugy 1 es voltam ha nen derult volna ki
2021. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem Pest megye deli resze pusztulat, en biztosan eszakban gondolkodnek.


Solymar-Urom-Budakalasz-Pomaz

2021. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
#6 lehet gondolkozni a leírt településeidben is. Viszont akkor úgy 40-60%-al mélyebbre kell nyúlni a zsebben ha azokon a településeken akarna valaki ingatlant venni pl. Csepel sziget-es településekhez képest.
2021. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen 7-es azert olcsobb a deli terulet, mert pusztulat.
2021. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

Deli agglomeracio tele van ipari parkokkal es gyarakkal ... rettenetes kamionforgalom, hatalmas dugok ... amugy sincs ott semmi ami miatt jo lenne ott elni.


Eszaki iranyban sokkal lakhatobb a kornyek, a pilisi telepuleseken jo elni es szep a kornyezet.

2021. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Üllőt nem ajánlom.


Mi Vecsésen élünk, de járok át és van pár ismerős ott.


A fél település felett megy a repülő, a másik fele mellett a kamion az új raktárak miatt.

Program semmi, a polgármester szar, sosem fejlődik semmi szinte.


Aki írja a budai oldalt, az biztosan tudja, hogy oda kB 100 milliót kell villantani. Másrészt ismerős Nagykovacsiban lakik, hát onnan sem leányálom bejutni, de gazdag, home office ban dolgozó embereknek jó.


De nem mindenki ez a réteg...

2021. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!