Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Borsodból, egy nyugis kisváros...

Borsodból, egy nyugis kisvárosból Orosházára költöznénk. 50-es házaspár vagyunk. Akik ott éltek, tudnátok véleményt írni a városról?

Figyelt kérdés
Vannak esetleg jobb környékek, ahol érdemesebb házat vásárolni, esetleg olyan környék, amit kerüljünk? Köszi a válaszokat!

2021. aug. 18. 18:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Nem élek Orosházán, de a közelben élek. Az a véleményem, hogy ez is egy nyugis kisváros. Sőt számomra inkább falus jellegű, sok érdekességet, látnivalót, programot nem fogtok találni. Egyébként ennek köszönhetően szerintem kellemes lakókörnyezet, bár hangsúlyozom, nem Orosházán, csak a környéken élek.
2021. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem egy nagyon frankó kisváros, bár én inkább azt mondom hogy jobb a külvárosban élni. A belváros hétvégenként egy nagy katyvasz
2021. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!