Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panellakást vettünk a XX....

Kovacsildiko62 kérdése:

Panellakást vettünk a XX. kerületben a Baross utcában. Vélemények, hozzászólások a környékről? (A cigányokról szóló rémhírek nem érdekelnek, mert ismerem őket, ahol most lakom ott is sok van.)

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

így utólag már nem mindegy, ki mit mond?


Lehet kifogtatok jó szomszédokat, kulturált házban. Az ellenkezőjére is van példa elitebb kerületekben.


Ami számomra gond az ilyen csepel, erzsébet, kispest stb kerületekkel, hogy van jó részük, csak amíg eljutsz hazáig, átkell vergődnöd 20 csorda orkon, csövesen, lepukkant környékeken.

2021. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ork 😅🙈😱😆
2021. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak megjegyzem, hogy az a "rémhír" aminek nincsen valóság alapja.

De majd idővel te is rájössz.

2021. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Anyámék a Kossuth Lajos utcában laknak, tőletek nem messze. Romák mindenhol vannak, engem különösebben nem is érdekelnek. A Duna-part közel, van vásárlási lehetőség. Kocsival járunk, az tény, de sosem féltem attól, hogy veszélyben az életem, este sem. Ők is szeretnek ott lakni, mondjuk a házuk is kulturált. Átlagos pesti külvárosi rész.
2021. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Duna-parton lakok. Baross utca nem vészes, bár főleg a Topanka utcától északra zajos. Utólag mondjuk nem sok értelme van a kérdésednek.


1:

Igazából nem kell, a legrosszabb részek nem esnek q fő közlekedési irányokba.

2021. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!