Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanos pénzt kér, hogy...

Ingatlanos pénzt kér, hogy megmutassa a lakást?

Figyelt kérdés
9000 Ft-ot kért, valaki találkozott már ilyennel? Mikor mondtam, hogy ez számomra elég szokatlan közölte, hogy neki az idő pénz. Én persze ezt megértem, de amilyen összegeket ők leakasztanak bele kellene szerintem férnie, hogy nem minden vevő vásárol.

2021. aug. 24. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyet, ha előre szólt, akkor rendben van,(nem megyek el megnézni) de ha csak ott derült ki, akkor nem fizettem volna ki.
2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem előre szólt, de nem is mentem el végül. Vidéki vagyok, nekem a felutazás is majdnem ennyi. Azt hittem a fővárosban már az ilyesmi szokás.
2021. aug. 24. 21:07
 3/15 A kérdező kommentje:
*tehát előre szólt
2021. aug. 24. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes ez az ingatlanos, kíváncsi vagyok, hogy mennyi ingatlant tud eladni.
2021. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyennel még nem találkoztam, de egyáltalán megteheti?!
2021. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
#5 Szerintem, ha ad róla számlát, akkor igen. Végülis miben különbözik ez egy idegenvezetéstől?
2021. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem elég, hogy lassan már ajánlat tétel ELŐTT kell pénzt lerakni mikor még a tulajdoni lapot se láttad, de még a megnézésnél is? Eszem megáll. És abból a tulaj részesül-e? Ja, hogy gyakorlatilag a semmiért kér pénzt miközben más tulajdonát használja erre. Okos.
2021. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
6, az idegenvezető nem 20 percet tölt veled és nem egyedül veled van. Meg ha már szolgáltatásról beszélünk, 9000 forintért már legalább egy korrekt masszázst kapsz. 😂
2021. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
#8 A kérdés az volt, hogy jogilag rendben van-e, nem az, hogy megèri-e kifizetni. Annyiért veszel szolgáltatást, amennyiért akarsz.
2021. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Te vásárolni akarsz vagy albit keresel? Nem, nem szokás még Pesten sem, hogy eladó ingatlanok esetén pénzt kérjenek a vevőjelölttöl. Ha albit keresel: Sajnos, vannak olyan magukat ingatlanosnak hazudó irodák, akik egy címlistáért pénzt kérnek. Azolnak szokott lenni ennyi az áruk. De ott szó sincs arról, hogy megmutatják neked a lakást, csak kapsz egy listát telefonszámokkal, és kezdj el telefonálgatni. Akkor szokott kiderülni, hogy a fele már nem aktuális, a másik fele nem is lakóingatlan. Sose fizess címlistáért. Csak szélhámosok ezek, nem komoly ingatlanosok.
2021. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!