Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanos pénzt kér, hogy...

Ingatlanos pénzt kér, hogy megmutassa a lakást?

Figyelt kérdés
9000 Ft-ot kért, valaki találkozott már ilyennel? Mikor mondtam, hogy ez számomra elég szokatlan közölte, hogy neki az idő pénz. Én persze ezt megértem, de amilyen összegeket ők leakasztanak bele kellene szerintem férnie, hogy nem minden vevő vásárol.

2021. aug. 24. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
talán valami fullos családi háznál tudnám esetleg elképzelni, hogy kiszűrjék a látogatókat, de ilyenről nem hallotam még. Szerintem csak nem lett volna neki jó a te időpontod, ezért behányta ezt a dumát
2021. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

A 11-es választ olvasva még az jutott eszembe, hogy esetleg a kérdező hangja alapján az ingatlanos arra következtetett, hogy nem komoly vevőről van szó. Nem akarom megbántani a kérdezőt, meg ha így is van, az ingatlanos részéről ez is ostobaság, nem tudhatja, hogy ki veszi meg.

Ha esetleg megírnád, hogy ki volt ez, milyen ingatlant hirdet, én kíváncsiságból felhívnám.

2021. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kíméletlenül beolvasnék neki! Pedig amúgy én alapból mindenkivel kedves vagyok, és nem is vagyok fukar, de van egy határ, amit ő most (szerintem jogilag) átlépett! Régen is pénzből éltek az emberek, de borzalom, hogy mára milyen gátlástalanul megnőtt a pénzéhség, főleg itt Magyarországon! #5-ös voltam
2021. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez idióta. Milliókat leakaszt a jutalékból, ha eladja az ingatlant, de még ezen a párezer forinton izél. Ilyen nincs. Alig várom, hogy az ingatlanközvetítői szakma is úgy le legyen törvényileg szabályozva, mint pl a biztosításközvetítői lett néhány éve.
2021. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon nem fullos lakás, 30-ig nézünk egy jó állapotút. Amúgy ilyen százmillió felett még meg is érteném, de hát mi a még a leutazási költségre is figyelünk :).
2021. aug. 25. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!