Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vettem egy lakást budapesten,...

Vettem egy lakást budapesten, lakótelepen és azt hittem a közeli úton 0 autóforgalom lesz erre kiderült hogy van rajta folyamatosan. Nem vészes de van. Mit tegyek? Próbáljam meg elérni, hogy egyirányúsítsa az önkormányzat? Javaslat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondolhattad azt, hogy Budapesten, lakótelepen nincs forgalom?

A forgalom megszüntetését aligha sikerül elintézned. Marad két lehetőség: maradsz és tűröd a forgalmat, vagy elköltözöl.

Megneveznéd az utcát? Hátha ismerem, netán én is ott lakom...

2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Miért laknál ott? Van vagy 1 millió bp-en :).


Igazából a pozitív hogy csukott ablaknál minimális, és nem az ablak előtt megy a forgalom hanem a ház mellett, egy arra merőleges úton.


A ház előtt park van, de mondom azt hittem ez a merőleges bekötő út ez 0 forgalmat generál. Hétvégéken hajnalban voltam itt főleg és akkor nem volt autó vagy csak alig.

2021. aug. 26. 15:06
 3/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hétvégén jóval kevesebb autó jár a fővárosban. Ez tudható.
2021. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted egy lakótelepen csak akkor élhetnék, ha van 1 millió készpénzem? Ott lakom egy lakótelepen, Budán és van 1 millióm.

Az egyirányúsítás (hacsak már nincs tervbe véve) aligha sikerül. Megszokod, vagy megszököd(-szöksz).

2021. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mármint utca van 1 millió úgy értem és kicsi az esély hogy pont itt lakszn em ? : )


Mondom nem vészes csak meglepett. Amúgy a Vihar utcáról van szó.

2021. aug. 26. 15:30
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát, éppenséggel ismerem a Vihar utcát, mert a fiamák laktak a Leányka utcában és sokat autóztam arra felé.

Én nem látom annyira forgalmasnak, de ettől Neked még forgalmasnak tűnhet és semmi kifogásolni valóm a nézeted ellen.

Amikor a Leányka utcában végezték a panelprogramot, akkor ablakot is cseréltek, hangszigeteléssel. Az ablakuk alatt jár a 47-es villamos). Ablakcsere után alig lehetett érzékelni a zajt. Bezzeg előtte!

2021. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a budafoki Vihar utca hanem az óbudai te!!!!
2021. aug. 26. 15:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést!
2021. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb tennivalód, hogy az "azt hittem" helyett legközelebb megbizonyoszodsz 'hitedről'.

,

Jelen esetben pedig választhatsz:

- megszoksz, vagy

- megszöksz.

2021. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáljam meg elérni, hogy egyirányúsítsa az önkormányzat?"


Igen nyilván csak egy lakótelepi lakó kedvéért fognak egyirányúsítani egy utcát...

2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!