Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunaújvárosban mennyire jó...

Dunaújvárosban mennyire jó befektetés olcsó kis lakást venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy Dunaújvárosban mitől fele annyi az ára egy kis lakásnak, mint máshol? Kertvárosról ne beszéljünk, azt kizártam, de Béke és Mátyás K. út, ezeken a helyeken is jó áron vannak lakások. Nem ismerem eléggé a várost, és a mostani helyzetet sem, mitől lehetnek olcsóbbak? Érdemes ebben gondolkodnom, vagy engedjem el?

2021. szept. 16. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatjuk.
2021. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy levegőt nem kapni már abban a városban..
2021. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért olcsóbb, mert döglődik a város. A város pedig = vasmű. Ennyi
2021. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én másfél hónapja vettem egy 3 szoba, plusz nappalis, ebédlős lakást 16 millió forintért. A felújítás folyamatban van. Budapestre járok fel dolgozni minden nap. A környező települések kapják a füst jelentős részét, a városban nem különösebben érezhető a vasmű hatása.


Szerintem megéri lakást venni Dunaújvárosban. Paks 20 perc autópályán, a 2-es blokk megépülése után fellendülhet a kereslet. Minimum fele áron vettem lakást a pesti árakhoz képest, a napi ingázás számomra vállalható volt. Nem beszélve arról, hogy Budapest jóval koszosabb és büdösebb.

2021. szept. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, Paks 2 felépülése után, nem 2-es blokk akart lenni 🙂
2021. szept. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
70%
Nem tudom, miért "döglődne" a város. Sokkal normálisabb hely, mint pár Pest megyei lepukkant település, pl. Üllő, Vecsés, Sülysáp és társai. Van Duna part, ami eléggé nagyot dob az értékén, az emberek "városiasak" (nem falusi gondolkodásúak), van kultúra, sok művész, zenész innen itt kezdte a karrierjét, a város pedig valóban VÁROS.
2021. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is szerettem volna ott lakast venni,de elriasztott az,hogy en is azt hallottam,nagyon budos a varos.Allitolag ablakot sem lehet nyitni a buztol.
2021. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten lepi el a várost a fojtogató, undorító szmog, és tömegesek a légzőszervi problémák a lakosoknál. Mindeközben a helyiek véleménye erről: örülj, hogy megy a termelés a vasműben, legalább van munkahelyed :D elképesztően lezüllött, proli mentalitás jellemzi a helyieket, viszont ha a fentiek egyike sem zavar, akkor egész jól el lehet itt lenni.
2021. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!