Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol tudnék az országban...

Hol tudnék az országban nyaralónak való házat, lakást venni maximum öt millióból? Munkahely nem kell, csak nyaralónak használnám.

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy hol laksz és mivel közlekednél? Autó? Tömegközlekedés?

Jobb hétvégén 0,5-1 óra alatt eljutni a nyaralóba, mint 5-6 óra alatt.

2021. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
2021. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz egy okos, mint a második, aki szűr, és linkel. Olyat én is tudok. De nyaraló alatt azt értem, ahol ti is ellaknátok, nem putrit, elhagyott viskókat.
2021. szept. 29. 18:27
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
5 millióért kutyaólat kapsz valami disznóól szagú faluban. Mit vártál, mit adnának érte. Palotát. Ostoba. Második csak segített, te meg okoskodsz. 5 millió? Picsa törlő papírnak jó 2021-ben.
2021. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A második csak okoskodott. Szűrni én is tudok. Tapasztalatokat várok, ahová jár valaki nyaralni, és szép hely, olcsó faházakkal, vagy városi lakás os jó.
2021. szept. 29. 18:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok és mivel látom, hogy a lakhelyed továbbra is titok, igy teljesen látatlanban:


Ha én akarnék most vásárolni (az én szempontjaim szerint!) akkor vagy Zalában keresgélnék a Kisbalaton környékén, esetleg Bázakerettye, Zalakaros, Lovászi, Zalaszentgrót, Kehidakustyán közelségében.

Az egész megye az egyik legszebb az országban és még mindig a legolcsóbb.

És igen, lehet ott 5 millióért venni nyaralónak alkalmas vályogházat, vagy nyaralót.

A házakkal az a baj, hogy hatalmas földek vannak hozzájuk.

A másik, ahova mennék Békés megye, a Körösök vidéke. Meseszép és olcsó.

Jelenleg a Balatontól 6 km-re van nyaralónk, de már azt sem használjuk ki.

A lakosság összetételére, szomszédságra nagyon figyelj!

2021. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy Pest megyei vagyok, ha érdekel.
2021. szept. 29. 19:04
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kedves Barátom, nem kiváncsiskodom, csak a kérdés megválaszolását egyszerűsíti, amellett neked fontos a távolság.


Ennek az infónak a tudatában mondanám neked Tápiószentmártont, (fürdő, gyógyfürdő, energiadomb, Kincsem park, éttermek, pincék, pubok,) kiemelt üdülőövezet és ha személyesen lemész, biztos találsz házat/nyaralót!

2021. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Zala megyet ajanlanam en is, igen, ki lehet fogni ennyiert nyaralo, sot az emlitett Bazakerettyen pl csaladi hazat is. Zalakaros, Kustany mar megdragult, de pl kevesbe ismert telepuleseken igen szepeket lehet talalni. Zalaszabar, Nagyrada, Garabonc szep nyugis telepulesek, kozel a Balaton es a Kis-Balaton is, termalfurdok haromszogeben fekszenek.

De ha az elhelyezkedes nem szamit ennyire, akkor ilyeneket is lehet talani

[link]


A masik amit meg javasolnek, az Harkany, ott egy fel eve lehetett talalni kis lakasokat 4-5 millioert is, most ezek inkabb 6-7-be kerulnek, de lehet alkudni

2021. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az értelmeseket köszönöm. Fura hogy Zala olcsó. Ott van pedig Ausztria.
2021. szept. 30. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!