Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vannak olyan kis települések...

Vannak olyan kis települések ahol jó a közbiztonság, de a ház árak nincsenek az egekbe?

Figyelt kérdés
Most adjuk el a lakást és szeretnénk egy biztonságos kis településre költözni viszont 20M alatt tudunk kertes házat venni. Ami szóba jöhetne: Veszprém, Fejér, Heves vagy Borsod megye jobb települései. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. okt. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen telepules feletek is.

Altalaban azok a falvak amik messzebb vannak a varostol. Sajnos sok ilyen faluban elszaporodott a kissebbseg az olcso ingatlanok miatt.

Sajnos ez altalaban ugy van hogy ahol olcso a haz ott nincs munka es nem jo a kozbiztonsag sem.

2021. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Vannak. Ennyiért most még simán kapsz jobb faluban jó kis házat.
2021. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mai árakon ennyiből nem lehet csodát várni, sőt...
2021. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen települések. Én a 250 nm villámat adtam el egy szabolcsi faluban és vettem lakást önerő+hitellel Budán.

30 millióért ment el, miközben 68-ba került felépíteni anno 15 éve.

A gond az, hogy ezeken a településeken az akkori 15-20% kisebbség 15 év alatt 50% lett, munka meg nincs, vagy csak minimálbérért. Emiatt tudsz venni 20-ért, de én ilyen helyről menekültem el, bármennyire is a szívemhez nőtt az otthonom.

2021. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Békés megyébe fogok költözni nemsokára, ott baromi olcsóak a házak a teljesen nyugodt, jó közbiztonságú településeken is (ok: munkalehetőség hiánya, rossz tömegközlekedés). Ugyanez igaz Dél-Bács-Kiskunra is. Mindkét helyen 5 millióból tök jó házat lehet venni. Ami megye még olcsónak számít, az talán Zala, Dél-Somogy, Baranya és Nógrád.
2021. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!