Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Garázsok feletti lakásba...

Garázsok feletti lakásba nagyon felhallatszik az autó indítás zaja?

Figyelt kérdés

15 éve épült társasházban

Egyéb zajok?



2021. okt. 18. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára zajos. De zajos a lépcsőház is, a kukákba rakott hulladék (főleg üveg) eltávolítása. Hidegebb is a levegője, ami hat felfelé is. Abban az időben aligha végeztek tökéletes hang-és hőszigetelést.

Érdeklődj az eladó szomszédjánál, szokott-e emiatt panaszkodni (ha beszélő viszonyban vannak...), de erről ne tudjon az eladó.

2021. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Persze eléggé hallani, de megszokod nem fog zavarni.
2021. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felhallatszik, de én már megszoktam. Két perc zaj az egész. Sokkal jobban zavar a szomszédból órákig áthallatszó ordibálás, vagy székhúzogatás a kövön, stb.
2021. okt. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A megszoktam azt jelenti, hogy eleinte zavaró volt, aztán már nem?

Én könnyen felébredek éjjel. Mi van ha késő éjszaka ér haza rendszeresen a lakó és minden éjjel felébredek.

2021. okt. 19. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel is számolj még akkor is, ha most nincs ilyen lakó. De a jövő héten már lehet. Szóval - nem ajánlom.
2021. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját családi házunkban a lakás alatt van a garázs.

Ha valamelyikünk megy, nem hallatszik fel az indítás. Szép is lenne, mert ez azt jelentené, hogy szarból van a ház.

De hogy abba a lakásba mi hallatszik fel és mi nem, azt neked kellene kipróbálnod egy haverral, mielőtt megveszed!

2021. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!