Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meghirdetettem a lakásomat a...

Meghirdetettem a lakásomat a facen.Jött egy angol nyelvű üzenet egy állítólag amerikai katonától aki megvenné a lakást.Furcsa volt, mert másnap már az email címemre írt.Nem is volt jelenítve a facen.Mára eltünt a gépemből az emailje.Ez lakásmaffia ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Remélem, elviszi a lakásod! :D


Katona:Kérdező 1:0


:D:D:D

2021. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sosem értettem, hogy miért kérdőjelezik meg ha valaki feltesz egy kérdést? Azt sem értem, hogy miért akarnak az itteni emberek rosszat egymásnak ? Tényleg ennyire nincs összetartás a Magyarok között, hogy annak örülünk, ha valakit kár ér ?
2021. okt. 24. 13:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Kamu. Én is lakást hirdetek. Gyakran megtalálnak az Amerikai, és egyéb egzotikus katonák, és kapitányok, akik látatlanban utalnák a vételárat titoktartásért cserébe - csupán bankkártya adatokat kéne küldenem.

Ezek bankkártya csalók - leszívják a pénzed.


Én nem hiszem, hogy mihaszna ingatlan ügynököcske lenne a megoldás (milliókat kaszálnak az ügyfél bizonytalankodása, önbizalomhiánya, tájékozatlansága miatt).

De valóban oda kell figyelni! Komoly vevő megtekinti a lakást tüzetesen, majd alkudozik, egyezkedik, és szervezi az ügyvédet, közjegyzőt ,és hivatalosan adásvételi szerződésbe foglaljátok a feltételeket. Azon keresztül vásárol lakást, nem látatlanban!

Szép is lenne, ha csak úgy dőlne a lóvé!


Nem is szükséges ehhez lakáshirdetést feladni, elég ha csak kávéfőzőt árulsz - megtalálnak.

Társkeresőn is gyakran hódít a sármos "amerikai katona"-. Ezek bűnözők. Jelenteni kell a hirdető oldalnak!

2021. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13: Én ezt soha nem értettem: ahhoz hogy utaljanak, csak számlaszám kell. És az alapján nem tud levenni pénzt, csak befizetni rá.

Akkor hogy tud levenni pénzt?...

2021. nov. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Később majd a pin kódot is kéri...
2021. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!