Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miert akkora baj ha en nem...

Miert akkora baj ha en nem kertes hazat vasarolok hanem lako parki lakast?

Figyelt kérdés
Kilencven szazaleka az ismerösöknek rokonoknak ebbe köt bele. Ennyiert hazat vehetnek falun. Na de mi van ha en nem szeretem a falusi eletet, mi van ha en szeretem a nyüzsgest a varost. Falun nöttem fel, en tudom mennyi munka van a hazzal, es azt is tudom milyen erzes programokat ki hagyni mert nincs busz es nincs aki be vigyen a varosba. Körülmenyes egy szinhazat, mozit, uszast meg oldani suli utan. Olyan lako parkot valasztottam ahol ez mind adott lesz a gyerekeknek, akar gyalog is el lehet menni a föterre szinhazba, moziba. Lehet, hogy nem haz hanem csak egy lakas(3 szoba) de preferalom inkabb elvezni az eletet mint ülni a hazban egesz nap. Plusz ezt ki tudtuk a parommal fizetni. Jobb helyen hazat csak hitelre tudtunk volna vasarolni

2021. nov. 1. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Tételezzük fel, hogy felnőtt vagy és úgy is gondolkozol.

Akkor már csak az a kérdés, hogy miért nem gondolkozol VALÓBAN felnőtt módjára és miért az érdekel, hogy mások miket mondanak?!

2021. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés hanem nyafogás.
2021. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem az ismerősöknek, rokonoknak veszel ingatlant, így a véleményük molyfing.

Nekem eszembe nem jutna "Miért ez, miért nem az?" hozzászólásokkal minősíteni bárki döntését, de magam felé sem tűrném el!

Párban élő felnőtt ember vagy, csak el tudsz hajtani néhány kotnyelest!

2021. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Több millió más emberhez hasonlóan vettél egy lakást, ami a magánügyed.

Most csak az a kérdés, hogy panaszkodni jöttél ide vagy dicsekedni?!

2021. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj másokkal, tedd a magad akaratod szerint. Te laksz majd ott, nem ők. Udvariasan hallgasd meg őket, mosolyogva köszönd meg, de az legyen a válaszod, hogy kitartasz az elhatározásod mellett.
2021. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük. Mi Belbudán, nem kertes társasházban neveltünk fel 2 gyereket. Legjobb döntés volt. Ovi, suli, edzés, balett, uszoda, bevásárlás, játszótér, park gyalog távolságra. A kertes házas ovis és osztálytársak állandóan utaztak majd otthon ültek egyedül. Arról nem is beszélve, hogy szülőként mekkora könnyebbség volt a logisztika.
2021. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi is belváros 3 kisgyerekkel, kb mindenki hülyének néz de lexarom... mindem gyalogos távra van, biztos megőrülnék a dugóban vagy a buszhoz igazodni mindig... kinek ez kinek az :)
2021. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat! 😊
2021. nov. 1. 20:18
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Nincs az a pénz amiért én városba költöznèk.

Semmi érték jó nincs ott.

2021. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Kis-kertes sorházi lakás a köztes jó megoldás, én inkább azt vettem volna. Panel / lakótelepi lakás semmire nem jó... Nagyon max. az újabb építésű tetőteres-féle tégla / ytong lakások.
2021. nov. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!