Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennétek kb 8 millióból...

Hol vennétek kb 8 millióból magyarországon kis olcsó házat egyedülállóként?

Figyelt kérdés
Vidéken persze, bárhol az országban, ahol viszonylag közel van valami munkalehetőség, kórház vagy szakrendelő. Meg a ház se legyen rossz állapotban, és tanya se a világ végén közművek nélkül. Egyedül élek, nem kell nagy ház, és telek se, de lakást nem szeretnék. Mert abban nem hiszem, hogy tudnék élni, és azok is inkább csak az elmaradottabb régiókban vannak. Tudom kevés pénz, de hitelt nem szeretnék felvenni.

2021. nov. 3. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem Pest megye kivételével bárhol fogsz találni,de csak kompromisszumok árán. Kocsi biztosan fog kelleni munkába járáshoz, illetve jó eséllyel nagy telkes ingatlanok.

Szerintem bármelyik határmenti megyében fogsz találni.

Munkalehetőség viszont nem a legjobb,de sokat számít,hogy milyen végzettségged van.

2021. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből szerintem sehol. Ahol lehetne, ott nem akarnék.... pedig én aztán nem vagyok egy nagyvárosi ember. :D
2021. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs, nógrád, békés, bácskiskun, borsod, itt tuti, a többi megyében is található, leginkább a magyeszékhelytől messz, nagyjarészt kádár kocka, vagy parasztház, közepesen szar állapotban.


Mostanában sokat néztem az ingatlan.comot, nekem is kb 8 millió forintom van, de inkább meggondoltam magam.


Ja, és ahogy az első írta, Pest kb esélytelen.

2021. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

pest megyei városban most adtunk el egy 2000m2 es telket egy erősen felújítandó házzal, de pl gáz fűtés volt benne.

Szerintem falun, kis telekkel elég sokra elég pest megyében.

2021. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajdú-Bihar. Kisebb településen ennyiért egész jó hàzak vannak, de akkor szàmolni kell 30-40 perc utazàssal mondjuk Debrecenig, ahol dolgozni tudsz. De nyilván vègzettsègedtől függően akár helyben is dolgozhatsz
2021. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

#4

Fene tudja, én pest megyei faluban élek, ennyiért lassan üres telket se kapni..

2021. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Ja, 4-es vagyok, az kimaradt, hogy 5M-ért adtuk el, 8M nagyon sok mindenre elég.
2021. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Zsákfalukban még jó állapotút is lehet kifogni a keleti országrészben.
2021. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

#7

Milyen falu ez? Mi sehol a környéken nem találunk lakható házat 20mil alatt... :(

2021. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg egyedül szeretnél, akkor ennyiből már lehet jobb állapotú külterületen lévő 40 nm-es házakat venni.
2021. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!