Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbánya, Kozma utca mennyire...

Kőbánya, Kozma utca mennyire 'tré' környék? Milyen a lakók összetétele arra? Közbiztonság?

Figyelt kérdés
Egy meghirdetett lakás megtetszett, viszont nem ismerem Kőbányát, főleg azt a környéket ezért szívesen venném az ott vagy környékén élők válaszait. (A korábbi kérdések több évvel ezelőttiek a Kozma utcával kapcsolatban)

2021. nov. 8. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

"mennyire 'tré' környék?"

Eléggé. A kérdésedből ítélve pont olyan, mint amit el akarsz kerülni.

2021. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A kiserdővel szemben? Nem különösebben tré.

A börtön közel van, ebből adódóan nagy a rendőri jelenlét. A közbiztonság miatt nem kell aggódni.:-)

2021. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A kerdesem igazabol afele iranyult, hogy mennyire szemetes,szutykos,gondozatlan. Az emberek osszetetele is erdekes lehet, ha mar az ember kilocsol 20-30 milliot az ablakon,hogy legyen hol laknia. Abszolut nem nezek le senkit,ne ertsd felre, de nem hiszem,hogy egy hangoskodo emberekkel teli kornyeken jol ereznem magam. Ilyesmire gondoltam.
2021. nov. 8. 23:37
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. A környék arrafelé rendezett, de a lakókról nincs infóm. A szülők a Felsőcsatári úton laknak, ezért sűrűn járok arrafelé, de gondolom, téged a társasházak valamelyike érdekelne.
2021. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Egész Kőbánya úgy undorító, ahogyan van. Szerintem senki nem a környék szépsége miatt költözik oda, hanem mert mársa nincs pénze. Ebből sejthető, hogy milyen a lakók összetétele...
2021. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5: Hát izé.. Kőbányán elég magas az építményadó - szemben pl. a belvárosi kerületekkel, amikben sok esetben egyáltalán NINCS -, én azért nem veszek ott... Szóval elég drága ott lakni, ha nem egy pici, állandó lakhelynek bejegyzett ingatlanod van ott.
2021. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5: megkérdezhetem, hol laksz. Csak hogy legyen viszonyítási alap. :-)
2021. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az is egy velemeny,en nem rejtem veka ala,hogy a 350 nettos fizetesem melle nem telik belvarosi penthousera. Vagy orok alberlet,vagy kompromisszumok.
2021. nov. 9. 11:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, kérdező, nehogymár csak egy belvárosi penthouse lakásban lehessen létezni.
2021. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Olvasd vegig legyszi az osszes kommentem.

A helyzetem: jelenleg alberletben elek es rajta ulok kb 13m megtakaritason. Nyilvan jut is-marad is elven gondolkodom lakasvasarlason,mielott a penzem vegkepp nem fog semmit erni - ezert kerdeztem a kornyeket,mert van itt egy lakas amit minimalis hitellel meg tudnek vasarolni es 'nagyjabol' lefedi az igenyeim meretet tekintve. Az en penzemmel es fizetesemmel a penthouse felejtos, nyilvan ezt csak poenbol irtam. :)

2021. nov. 9. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!