Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vas megye melyik részére...

Vas megye melyik részére érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Somogy megyéből költöznénk. A párom Ausztriában dolgozik, Feldback környékén, én radiográfus vagyok, valamint van egy gyógymasszőr végzettségem. Lehetőleg 14 millió alatt szeretnénk házat vásárolni, de egyikünk sem ismerős Vas megyében annyira, hogy tudjuk,konkrétan merre lenne érdemes.

2021. nov. 9. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok Vas megye mely részét ajánlják az ismerettel rendelkezők. Tudom mindenki más szempontot mérlegel:). De az, hogy közbiztonság, ellátottság milyen az érdekes lehet mindenki számára. Ha érkezik hasznos válasz, arra én is vevő vagyok:)!
2021. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Kőszeg mellett lakom egy kis faluban. Nem hiszem, hogy innen valaha elköltözök, alföldiként imádom ezt a környéket. A közbiztonság kiváló, az utcán az autókat nem is nagyon zárjuk, sokszor még a kulcs is benne marad. Nem túlzok. Itt tiszteljük egymást és egymás tulajdonát. A becsületkasszák az út szélén teljesen általánosak.

Egy bibi van: itt nem kapsz 14 M-ért házat.

2021. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, köszi a választ! Milyen korosztály vagy? (Elnézést a tegezésért, de nem áll kézre a magázás)

Munka a környéken vagy otthonról? Esetleg ingázás?

Nagyon köszi az értelmes választ!

2021. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Kőszeget-Szombathely-Körmend vonalat választanám. Minél közelebb a határhoz illetve ezekhez.

Ezen városokban azért itthon is van munka, de az osztrák határ is elég jól elérhető.

Biztonsági alapon ezen vonalban gondolkoznék.

2021. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezen a vonalon sajnos a 14 millió kevés lesz. Ez lemaradt.


De hosszútávon talán be lehetne vállalni hitellel is. Persze ti döntötök.

2021. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14 misiért maximum egy lepukkant panelt fogtok találni , vagy még azt se. Egy normálisabb családi ház, amit már egy-két helyen felújításra szorul, simán van 30 misi.

A mi házunkat az értékbecslő anno 25 becsülte. Úgy , hogy tetőszerkezetet kéne újítani, nyílászárókat cserélni és a többi..

Üdv egy szombathelyi

2021. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hú, akkor érdemes növelni a keretet.
2021. nov. 14. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkozunk, hogy arra a környékre költöznénk, az Alföldről mennénk. Nekünk még a lehetőségek között van GyMS megye is, de inkáb ide húzna nekem is a szívem valamiért. Én is szívesen olvasom a helyiek veleményét.
2022. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!