Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XIII. kerületben milyen...

XIII. kerületben milyen környék a Gyöngyház utca?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ujlipot kozepe. Fa nincs, parkolohely nincs, cserebe kozel a tomegkozlekedes meg a West End, es nincsenek rejtett eroforrasok.
2021. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ujlipotvarosban bunkok az emberek . Nem segitokeszek meg informacioval se segitenek. Keszulj fel .
2021. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, miért húzzák le ennyire a 13. kerületet. Én születésem óta itt lakom, igaz nem Újlipótban, hanem a Lőportárdűlőn. Viszont egy nagyon jó környék a belváros 10-15 perc alatt gyorsan megközelíthető, sosem kötöttek belém, sehol az egész kerületben. Nem gondolnám, hogy itt bunkóbbak lennének az emberek mint más kerületben. Persze itt is vannak prolik de egy 120 ezres kerületben ez nem meglepő. Fejlődik folyamatosan, az infrastruktúra egyre jobb. Én azt mondom neked Kérdező, hogy megéri ide költözni.
2021. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 en meg Angyalfoldon, de ossze nem hasonlitanam Ujlipotot se Loportardulovel, se Vizafogoval, se Angyalfolddel, annyira mas karakteru keruletreszek.
2021. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze ebben igazad van. Más nyilván a struktúrája, de attól függetlenül szerintem teljesen kulturált hely. Ahol én is lakom, már majdnem az összes putris házat elbontották és újakat építenek, remélve jobb lakókat.
2021. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... de azert a Szabolcs meg Bulcsu utcak meg most is eleg kemenyek...
2021. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!