Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elektronikus árverés. Hogy...

Elektronikus árverés. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy adott napon kiírják az árverést, még azon a napon kora délután érvényes licit kerül rögzítésre az elektronikus árverési rendszerben. Hogy lehet ez? Rá kell találni az árverés tárgyára, semmi perc alatt eldönti, hogy beszáll a licitbe, elutalja az árverési előleget, plusz az aktiválás is idő. Szinte még fel sem került, már is lecsapott rá.
2021. dec. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan olyan licitált, aki már a kiírás előtt ismerte az ingatlant és részt vesz az elárverezésben.
2021. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm...
2021. dec. 28. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik ezzel foglalkoznak, és folyamatosan figyelik az oldalt, sőt én el tudom képzelni, hogy vannak olyan "extrák" amikkel az ilyen személyek üzenetet kapnak ha megfelelő ingatlan kerül kalapács alá. Ilyen van a használtautón is, mert még fel se töltöttem a képeket, már hivogatott pár kereskedő.
2021. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van benne mutyi bőven, ez tény.

DE én olyan esetet is ismerek, ahol a család beszállt segíteni, nehogy idegen vigye a házat, és azonnal lecsaptak rá, és rálicitáltak, ha jött valami.

2021. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4

A család ott segíthetne, ha a végrehajtási eljárás előtt, rosszabb esetben az árverés vége előtt, anyagilag beszáll. Ez történhet akár úgy, hogy cserében tulajdonjog bejegyzés történik.

Persze az ideális az lenne, ha megszorul valaki, akkor rögtön húzzák ki a csávából.

2021. dec. 29. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!