Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről? Tényleg ott tart már a világ, hogy 58 millió Forintba kerül egy kétszobás panellakás?

Figyelt kérdés

[link]

Értem én, hogy szép, meg különleges, de számomra akkor is döbbenetes...



2022. jan. 6. 13:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát tényleg kicsit erősnek gondolom, igaz jó helyen van, szépen felújítva, de az 1m/nm ár fölött túlzásnak érzem.
2022. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Mindennek annyi az ára, amennyiért van rá vevő. Ha megveszik, akkor tényleg annyi volt az ára.
2022. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Nívós ingatlan, ja. Eleve Pesten nem tudnék élni. Ennyi pénzből egy hatalmas birtokot tudnék venni vidéken, ahol boldogan élhetnék. Persze ez az én véleményem. Akinek meg ez tetszik, ennyiért, az vegye meg.
2022. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Annyiba kerül, amennyiért megveszik. Hirdetheti a tulaj százmilliárdért is, joga van hozzá. Majd kiderül, hogy kerül-e annyiba.
2022. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
18%

"Nívós ingatlan, ja."


A biztonsági ajtó típusa NÍVÓ. Ez az egyik, ha nem a legjobb magyar biztonsági ajtó gyártó cég.


"Eleve Pesten nem tudnék élni."


Ez Buda, nem Pest.


"hatalmas birtokot tudnék venni vidéken"


Mondjuk egy üres tanyát venni Borsodban vagy Szabolcsban nem éppen nevezhető birtoknak... :D

2022. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

A velünk szemben levő átlagos állapotú, kétszintes családi házat 70M Ft-ért árulják. Aztán csodálkoznak, hogy nemhogy vevő, de még érdeklődő sincs.

Nézd, van, aki csak árulni akarja a lakását, más meg el is akarja adni.

2022. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem tudom eldönteni, mert én ha már vennék, akkor inkább vennék egy újabb építésű lakást, mint egy ennyire "overkill" panelt.


Másrészt azt látom hogy mégis hamar lekerülnek ezek a hirdetések és valaki megveszi.

2022. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Kőbányán élek, láttam 1 szobás panelt 30-35 millióért volt hirdetve, és pár nap múlva le is vették a hirdetést. Baromi szépen, igényesen meg volt csinálva.


Pedig ugyanabban a házban ugyanennyi pénzért már simán lehet venni 2-3 szobásat is.

2022. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Elég nagy pofátlanság. De az is, hogy Lölő cége egy 35 méteres zászlórudat 5,3 milliárd forintért épít a Citadellán.
2022. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

Ha a magam panelját nézem, 49 m2.


21-ért vettem ami olcsónak számít, 6-7 lesz a felújítás, és akkor abban nincs semmi extra, nincs álmennyezet, meg egyedi beépített bútorok.


Bebútorozni biztos bele kerül még 1 millióba, vagy fogalmam sincsen abba bele se merek egyelőre gondolni.


Ott leszek, hogy 28-30 millió és akkor még csak egy sima iparosmunka lesz, ahol nincs hűha érzésed amikor belépsz.


Ráadásul ha kilépek az ajtón akkor még mindig egy csóró Kőbányai paneltelepen vagyok ami m2 árban az utolsó helyekért küzd Csepellel meg Pesterzsébettel.

2022. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!