Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újra menő lett a panel?

Újra menő lett a panel?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 11. 20:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Hogy menő lenne, azt vitatom, de a legolcsóbb városi lakhatási forma, ha vásárolni akarsz és nem albizol.
2022. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Olcsó(bb) általában mint az egyéb társasházak. Én is panelben éltem az életem nagy részét, ezért nyugodtan mondhatom minden lenézés nélkül, hogy a panel nem "menő" és egyre kevésbé lesz az. Kispénzű emberek gyűjtőhelye, az ehhez társuló szocializációval.
2022. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Neked mi bajod, kérdező?
2022. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Nem kéne összetéveszteni a menőséget az elszállt ingatlanárakkal. Ócska firkász írta ezt, nem újságíró. Index is egy orbánseggnyaló hely lett, ne várjunk színvonalat mondjuk.
2022. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Életemben nem hallottam a panelt és a menőt egy mondatban!
2022. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Ó igen. Idén újra divatba jöttek a prolinegyedek.

De csak egyeseknél.

2022. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem menő lett, hanem népszerű. Le is írják miért.


Egyszerűen akinek nincs anyagi, szülői háttere az nem engedhet meg mást.


Én magam mérnöki végzettséggel, relatív jó fizetéssel Kőbányai panelt tudtam csak venni. Legtöbb ismerősöm, rokonok szintén külső kerületi panelt vett.


Pedig mindegyikünk tanult, értelmiségi ember.


Egy újépítésű lakás ára elérhetetlen. Egy jobb tégla lakás szintén. A 48 m2 panelom áráért máshol 20 m2 felújítandó garzont tudtam volna venni.

2022. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
97%

Nem menő csak felkapott sok átlag keresetű fiatal itt kezdi az életét, ha nem akar albérletet, nincs vele baj, ha vlkinek ez megfelelő...

(Én soha nem laktam panelben), nem nézem le azt, aki abban lakik..

2022. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy a népszerűség oka lehet az is, hogy már nem klasszikus "prolinegyed" egy lakótelep sem.


Az idősek kiöregednek, kihalnak belőle, a kisebbségieket, nemfizetőket rég kipaterolták, és mivel relatív értelmes, fizető réteg kerül a felszabaduló lakásokba, ezért nyugodtabban költözik be hozzájuk hasonló ember.

2022. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Azt tegyük hozzá, tényleg viszik mint a cukrot.


Fél éve vettem, akkoriban 20-25 hasonló panel volt hirdetve. Most van 2-3 hirdetés fent, azok is azért mert túlárazott vagy valami gikszer van vele.


És átlag embernek is relatív jó befektetés.


Előző albérletem panel volt. Valami 18-20 körül vették, XI. kerület. Ráköltöttek pénzt, de alapvetően kiadták, ami folyamatos bevétel. Mostanra az olyan lakások 30+ milliótól indulnak.


És ami vicc, hogy még relatív olcsó kerületekben is hasonló a lakbér mint a jobb helyeken. Nálunk 26-28 körül mennek a 1,5 szobásak, és 120-130 körül vannak a kiadóak.

2022. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!