Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan találtatok szép eladó...

Hogyan találtatok szép eladó házat?

Figyelt kérdés

Max. 180 -ig nézek eladó házakat egész Budapest területén, de még a külső kerületekben sem találok olyat, ami tökéletes lenne, és már csak be kellene költözni, pedig szerintem ennyiért már kellene ilyet találni. Mégis, ebben az árkategóriában is vagy csúnya, régi házakat árulnak, vagy pedig tipikus brutálmodern márványpadlós-tiszta fehér házakat.


Ti hol találtatok olyan házat, ami nektek teljesen megfelelt? Mennyi ideig kerestetek? Igénybe vettétek ingatlanügynök segítségét?


Köszi a válaszokat. :)



2022. jan. 15. 21:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
35%
Szia! Mi a munkád vagy hogy érted el, amit elértél? :D Köszi. Persze, ha már itt vagyok, csak válaszolok már. Gyűlölöm Pestet, minden porcikámmal, büdös, koszos, teli van cibbánnyal, koldussal, szmoggal, és még sorolhatnám. Inkább a szomszéd településeken néznék házakat. Vecsés, Üllő, Veresegyház, Szentendre. Pesttől ÉK, ÉNY irányban nagyon kis puccos faluk/városok vannak. Ingatlanügynök vásárlásnál felesleges. Eladásnál már inkább érdemes. Műszaki ellenőrrel menj megnézni.
2022. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha semmi sem felel meg, akkor lehet érdemes építeni, vagy teljes felújítást igénylő házat venni olcsóbban.


Barátnőmék amúgy 6 hónapig kerestek, én most januárban kezdtem és én is elkeserítőnek találom a felhozatalt. 140-ért láttam már bontásra való ócska vackot a 11. kerületben. Nem volt lerakva padló, fűtés 50 éves technológia, kert nem kiemelkedően nagy...


Szerintem a türelem az egyik kulcsa a dolognak. Ami a neten van az sokszor azért van ott, mert nem kell annyiért senkinek, ami meg jó, az elkel napok alatt. Én folyamatosan figyelek és reménykedem.

2022. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora összegnél már ingatlanos segítségét kell kérni, ha ki akarsz fogni egy jót. Főnököm majdnem feléből vett 16 kerületben egy egész szép és nagy családi házat.
2022. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
[link] tessék spóroltam neked 11 millát azt átutalhatod nekem :))
2022. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

#1

"Mi a munkád vagy hogy érted el, amit elértél?"


Mégis, hogyan lehetsz ekkora tapló??!

2022. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nézegesd a 3. kerületben Aranyhegy/Ürömhegy környékét, ennyiért azért még itt is lehet normális házakat találni. Igaz, tele van a környék meg az ingatlan.com is újépítésű szürke/fehér steril 80nm-es eladó házakkal, de ki lehet szúrni jókat is.
2022. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Random beütöttem az adatokat és elég jókat dobott ki az ingatlan.com. Talán, ha leírnád, hogy mik az igényeid könnyebb lenne segíteni. Egy ingatlanosnak sincs akkora adatbázisa, mint a net.
2022. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mi az a 180? 180 millió? Nem tudom, milyen igényeid vannak, de én már 50-70 millióért is láttam olyan házakat, amibe azonnal beköltöznék.
2022. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Olyan házat keresek, ami kívül-belül teljesen felújított, de nem az a tipikus újmodern stílusú csupa fehér színű ház, hanem meleg színekből áll, optimálisan belsőépítész által tervezett (vagy legalábbis úgy néz ki). Kétszintes, minimum 200 m2 -es. Van terasza, legalább egy duplagarázs, szigetes konyha, nagy nappali kandallóval, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba.

Ha február végéig sem találok semmit, felkeresek egy ingatlanügynököt. Köszönöm a segítséget.


#8 Ha gondolod, belinkelheted őket, kíváncsi vagyok, azok hogy nézhetnek ki.

2022. jan. 21. 18:40
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Mivel az eladó fizeti az ingatlanügynököt, miért nem keresel már most?
2022. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!