Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem töltik ki normálisan...

Miért nem töltik ki normálisan a hirdetéseket?

Figyelt kérdés

Már kezd a f*szom ki lenni az egésszel. Bútorozott az albérlet, de a részletekbe nincs bejelölve a Bútorozott mező....


Olyan nagy meló lenne? Mindkét félnek jobb lenne szerintem, mert legalább lehetne normálisan szűrni a kereséseket.


2022. jan. 18. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerik az oldal működését :) figyelmetlenek, stb. akit érdekel kideríti :)(
2022. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert igénytelenek. Vagy pont le...ják. Vagy analfabéták. És sajnos, sok emberből hiányzik a precizítás, és olyan a hozzáállásuk, hogy nem találnak más munkahelyet, ezért próbálkoznak az ingatlanozással. Na, ők se szokták kitölteni például.
2022. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezen mérgelődtem mikor albérletet kerestem.

Volt úgy is, hogy semmi nem volt kitöltve, képeket sem rakott fel a hirdető.


Ilyenkor feltámadt a gyanú bennem, hogy már olyan sokszor hirdette meg a bérleményt, hogy már unta.

2022. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak oldalak, ahol szinte minden opció fizetős ők meg nem akarnak pénzt szánni rá. Bár én ezzel úgy vagyok, aki pénzt akar keresni az invesztáljon is bele.
2022. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal házat keresünk. Általában többen hirdetik ugyanazt. Különböző leírások amik néha ellentmondanak, különböző telek méretek, különböző m2 ek nagy akár 30 eltéréssel, szobák száma is totál kautikus 1+2, 3+1, 2+fél stb.

Egyszerűen az ember kedve el is megy az ingatlantól, mert hogy lehetnek ilyen eltérések. Még a bruttó-nettó eltérést értem, de a többi...

2022. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom amikor az árat se írják ki. Van aki telefonon se mondja el, "el kell gyünni, megköll nézzni"
2022. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert szarnak rá úgyis hívják őket 1-2 hónapon belül kivan adva az albérlet vagy el van adva a panel lakás.

Mikor nézed közben az ingatlanos beszél már rá a végén benyögi, hogy vannak más érdeklődök is így most kellene dönteni. Aztán vagy hiszel neki vagy nem. Nem tudni igazat mond vagy csak kamuzik.


Egyes oldalakon a nem kitöltött adat miatt többször szerepel a keresésben. Természetesen a leírás szövegében már ott van hányadik emelet stb.


Szerintem itt a lényeg, hogy hívd őt fel, mond el mit keresel és akkor majd szerez neked olyan lakást. Vagy rábeszél másikra.


4-es

ahhoz képest, hogy vannak fizetős oldalak mégis egy adott ingatlant felraknak 4x vagy 6x is hátha valamelyik leírás vagy kép alapján megnéznéd.

Szerintem csak egyszerűen trehányak vannak akik 1 oldalas sablon szövegeket másolgatnak a lényeg meg nincs benne egyedi vízóra vagy egyedi fűtés...


Egyik most talált kedvenc szövegem:

A válságot követően, a gazdasági meglódulásnak köszönhetően az ingatlanárak is úgy fest meg fognak lódulni, FELFELÉ...!! Plusz még a Kormányzati támogatások is a drágulás irányába terelik az ingatlan árakat. Tehát, hamarjában, MOST kell ingatlant vásárolni!!!

2022. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!