Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyházán valóban sok...

Nyíregyházán valóban sok kisebbségi lakik?

Figyelt kérdés
Vidéki városban szeretném megtalálni a közeljövőben az otthonom a családomnak. Egy ideje szimpatizálok Nyíregyházával, de az ismerősöm leszólta, hogy ott sok a kisebbségi. Ez valóban így van?

2022. ápr. 2. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Elég sok


nem igazán erről a városról nevezték el a CMÖ együttest


de úgy általában a kultúra sincs rendben. Sok beképzelt ember lakja. (pedig nincs mire beképzeltnek lenni...) A debreceniek utálják őket. Bár állítólag ez kölcsönös.

2022. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
illetve ha tudtok olyan várost (akár kisebbet), ahol kevés van, meg élhető kis város, kellemes otthont lehet kialakítani többgyerekes család számára, az ország területén bárhol, munkalehetőség annyira nem számít, mert abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy bárhonnan tudok dolgozni, akkor ezeket a javaslatokat is szivesen látom
2022. ápr. 2. 23:29
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Vannak, de nem úgy kell elképzelni mint Miskolcon,hogy minden masodik ember az..
2022. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
78%
Nyugat-Mo. Jobban járnál.
2022. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis városok között Sopron most nagy sláger

Igaz a népszerűség velejárója volt a nagyszámú ingázó betelepülés.

És ez nem emelte a színvonalat...

2022. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Soproni vagyok és valóban jó itt a helyzet. Persze ez csak annak köszönhető, hogy az egyik legfejlettebb európai ország fővárosának a munkapiaca is elérhető. Sokat számít az, hogy 100 ezer ember ingazik a nyugati hatarszèlről. Persze zsúfoltság az van, de épül kifele a város elég szépen emiatt, ez majd megoldódi k
2022. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyanokat akik keleten 20 év alatt kevesebbre jutottak mint itt. Ha legalább a pár egyik tagja talált 1500 euróért osztrák melót amit mondjuk évi 14 x kap, akkor gyorsan egyenesbe lehet jönni. Elég sok amúgy szorgos keletről idekóltözőn láttam, hogy egyenesbe jöttek. Én helyi vagyok de engem nem zavarnak. Mindenkinek joga van oda költözni ahova szeretne.
2022. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Keleten 20 év alatt kevesebbre jutottak mint itt 5 év alatt **
2022. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárhonnan dolgozhatnék, én nem Nyíregyházát választanam, de nem is Sopront. Sopron egyre zsúfoltabbá válik, és drágák za ingatlanok. Az igazság az, hogy még egy osztrák kisvárosban is olcsóbban kijönnél. Nyíregyháza sem olcsó ahhoz képest, hogy "vadkelet", és ezen a téren nem a cigányok a legfőbb probléma.


Igazából mondanék nyugis apró városokat, csak azokban pl. nem biztos hogy vannak jó gimnáziumok, ha a gyerekeid annyi idősek lesznek. Pl. Kőszeg, Szentgotthárd. De ha jobb infrastruktúra, nagyobb város kell, ott van pl. Veszprém.

2022. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A következő helyeken gondolkodnék el attól függően hogy mire vágysz:


Pilisben szép helyen egy település, Balaton part, Kőszeg, Sopron, esetleg Szombathely vagy Pécs

2022. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!