Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha veszek egy garázst lakás...

Ha veszek egy garázst lakás helyett tiltja törvény hogy ott aludjak?

Figyelt kérdés
Munkába bejárás kész rémálom, az ingatlan árak meg elszáltak és most láttam hirdetésben eladó garázst a közelben. Csak alvásra kellene. Van olyan törvény ami tiltja az alvást garázsban? Mert tudom hogy gépjárműben lehet aludni, sőt a kreszben is benne van hogy ha nagyon fáradt vagy akkor inkább álj félre és pihenny.

2022. ápr. 11. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

pihenny :)


az oké, hogy ott alszol, de hol mosaxol, kulázol, ienek?

2022. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz a saját garázsodban amit akarsz, amíg mást nem zavarsz vele.
2022. ápr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Munkahely biztosít mindent zuhany,wc,étkeztetés stb... csak szálló nincs. És mivel 12órás vagyok tényleg csak aludni járok haza munkanapokon.


Csak olvastam valahol hogy garázst nem lehet lakásnak használni,ezért gondoltam rákérdezek hátha van valami megoldás rá pl: beleparkolok egy lakókocsival és abban alszok.

2022. ápr. 12. 05:40
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs rajta ablak és kicsi a légköbméter, meg is fulladhatsz.
2022. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod. Az utcán is aludhatnál, arra se menne oda senki megnézni, hogy életben vagy -e, főleg nem egy zárt garázsban.
2022. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mennyire komfortos az a garázs? Van benne víz, villany, ablak, ágy? Egyébként lehet. De ennyi erővel kisebb üzlethelyiséget érdemesebb venni, jobban felszerelt.
2022. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

4. A régi szar garázsajtók viszonylag rosszul is zárnak, biztos bőven jut be levegő. Nem csak modern légszigetelt garázsajtók léteznek.


Pl.:

[link]

2022. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Törvèny nem tiltja, de nem lenne komfortos. Oké, hogy a munkahely biztosít wc-t, de mi van ha neked nem akkor kell kakilni, pisilni? Egy hasmenés elég vacak helyzet lenne. Fűtès hogy lenne?
2022. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is inkább add ki a garázst, jó pénz manapság, te meg aludj a kombiban, vagy a padon. Úgyis jön a jó idő.
2022. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Olyan WC-t ami megfelel a Te helyzetedre 40.000. magasságába kapsz.

+ vegyszer ami megakadályozza a szagokat.


Szerintem a fűtés a legnagyobb probléma.


Felénk rendszeresen előfordul hogy 1-2 évig lakhatásra használnak garázst. Leginkább válás után... Amennyire láttam, leválasztották a garázs felét. Azt fűtötték olajradiátorral.

2022. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!