Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meghirdettem egy ingatlant és...

Meghirdettem egy ingatlant és az alábbi választ kaptam ! Nekem egy kicsit gyanús. Nektek nem gyanús ?

Figyelt kérdés

Ezt a pénzt valahol nagyon biztonságos helyen tárolom iraki táborunkban, egy ilyen pillanatra várok, hogy jól hasznosítsam a pénzt, és most azt akarom, hogy a dobozt haladéktalanul áthelyezzék. Nagyon jövedelmező befektetési terveim vannak, nem tudom áthelyezni ezt a pénzt az ..., mert körülbelül 5 évig az Ön országában leszek. Szükségem van valakire, akiben megbízhatok. Ha elfogadja, átutalom a pénzt az Ön országába, ahol Ön lesz a kedvezményezett. Jelenleg rendezek néhány pontot az ötszöggel a veterán nyugdíjaimért, így nem tudok ekkora összeget felmutatni, ezért be kell mutatnom valakit a kedvezményezettnek. ....vagyok és tiszt, 100%-ban hiteles eszközöm van arra, hogy .... futárszolgálaton keresztül utaljam ki a pénzt innen. Csak az elfogadásodra van szükségem, és minden kész.


Kérem, ha szeretne segíteni ebben a tranzakcióban, megadom a teljes részleteket, amelyekre szüksége van a tranzakció sikeres lebonyolításához, úgy döntöttem, hogy keresek valakit, aki valós és nem képzeletbeli, és ezért mentem egy biztonságos webhely, ahol biztos lehetek abban, hogy az adott személy valódi. Azt hiszem, megbízhatok benned, jelenleg nagyon óvatosan kommunikálok, hogy elkerüljek mindenféle kockázatot, amíg ez a pénz az ön gondozásában nem lesz. E-mailben fogok Önnel kommunikálni, és fel fogom hívni, ha bármilyen fontos információra van szüksége. Azt akarom, hogy légy bátor. Mindent kézben tartok, birtokomban van ennek az alapnak minden bizonyítéka, hogy megmutassam, minden hiteles.


Ha nem érdekli, ne válaszoljon erre az e-mailre, és kérjük, törölje ezt az üzenetet, ha 3 napon belül nem válaszol, akkor keresek valakit. Ezt a bizalomra alapozva teszem, ezért szeretném, ha félretenné a kapzsiságot vagy a megcsalás gondolatát, mivel sokat nyerhetünk ezen az üzleti kapcsolaton. 6,4 millió euró olyan sok pénz, amely bárki álma. Jelenleg ....vagyok, és biztosítanom kell ezt a pénzt, és el kell küldenem Önnek, ha megfelelő megállapodásra jutunk. Friss privát email címről írok neked, kérlek töröld ezt az üzenetet, ha nem szeretnél velem dolgozni.


Várom elérhetőségeiteket, hogy folytathassuk. Kevesebb, mint 5 napon belül az alapot átutalják Önnek, és átjövök a pénzemért. Neked adom az összeg 20%-át, és a 80%-ot én kapom. Remélem, tisztességes vagyok ebben az üzletben.


2022. máj. 18. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esik arról szó, hogy meg akarja venni ezt a lakást?

Ugye, hogy nem.

2022. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Á, abszolúte nem. 🤣🤣

By Google fordító.

2022. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nigeriai csalas.... csak a szokasos.
2022. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok embernek egyáltalán nem gyanús, azért tudnak ezek a csalások fent maradni, mert mindig van, aki válaszol, akit palira vehetnek, és még azt is elhiszi, hogy egy távoli "vele azonos vezetéknevű" rokona, ráhagyta minden vagyonát, és az ügyvédje csak úgy a semmiből előszedte az e-mail címét, úgy hogy semmi kapcsolat nem volt a kitalált rokon és az örökös között...
2022. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol ilyesmivel. Össze-vissza értelmetlen. Kuka, feladó tiltása. Ennyi.
2022. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Iraki menekülttábor olcsón eladó, jelenleg Panamában vagyok de biztos megegyezünk!
2022. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon-nagyon pontosnak és megbízhatónak akar tűnni. Az előzők válaszával egyetértve azt mondom, hogy ne válaszolj.

Ha (ahogy írja) 3 mapon belül nem válaszolsz, akkor lemond rólad. Ha mégis jelentkezne - tiltsd el.

2022. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, még sose hallottál az ún. nigériai levelekről??????


Már legalább húsz éve megy ez a csalás...


Nem tűnt fel eleve, hogy milyen magyartalan az egész?

Majd előre fizetned kell egy jókora összeget, hogy "hozzájuss" a mesés örökséghez, vagy nyereményhez... Aztán soha többet nem hallasz róla.


Keress rá guglival! Rengeteg történetet találsz, olyanokról is, akik ostoba módon elhitték...

2022. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi kis falunk c. sorozatban, pont ez volt a vicc tárgya. Szóról-szóra ez volt az üzenet... :D
2022. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2022. máj. 18. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!