Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha kis lakást vettem akkor...

Ha kis lakást vettem akkor már elrontottam az életem?

Figyelt kérdés

Lett volna egy 51 m2-es is, de elég rossz környéken és én a 45 m2-eset vettem, ami parkosított, liftes, részben felújított lakás és a központban van mindenhez közel. Másfél szoba, amit úgy kalkuláltam, hogy két gyerek, ameddig 5 évesek nem lesznek el tudnak lenni a 8 m2-es kis szobában, azután veszünk párommal egy nagyobbat. Párom egyébként jelenleg nincsen.

Viszont most azt mondta keresztanyám, hogy ez nagyon kicsi lesz és nem látja ebben a jövőt. Tudom, hogy nem nagy, de nem láttam jelen helyzetben jobb lehetőséget mint befektetni ingatlanba a pénzem, hogy legalább az infláció miatt ne folyjon ki a kezemből. De most azon kattogok, hogy mégis miért nem a nagyobbat vettem, hiába, hogy a környék tényleg nem volt bizalomgerjesztő...

Ezzel most már vége az életemnek, nem vállalhatok soha 1 gyereknél többet a hely miatt? Egyáltalán normális nő össze sem fog velem jönni? 31 vagyok.



2022. máj. 24. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezzel elrontottad
Rossz döntést hoztál, de majd lesz valahogy
Nem rontottad el
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

A keresztanyád egy idióta, hogy egy rossz környéken levő lakásra beszélt volna rá, 6 m2 differenciáért.

De 31 éves férfiként te sem lehetsz 100-as ezzel a túlzóan drámázó pozőrködéssel.

Örülj a jó környéken levő, normális lakásodnak, a keresztanyádat tojd le és igyekezz a nőkhöz nem ezzel a stílussal hozzáállni (Elrontottam az életem,...vége az életemnek,..)!

2022. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt! A környék jobban számít. Főleg ilyen kis méretbeli különbségnél.

Egyébként nem kötelező örökre ott maradnod.

Én garzon lakással kezdtem, utána közepes méretű kétszobás, és most költözöm családi házba.

2022. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha aktuális lesz elköltözöl nagyobba...
2022. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted +6m2-rel nagyobb lett volna az esélyed egy jobb nőre mint anélkül?!


Nőket sokféleképpen szoktak "rangsorolni".

A m2-rel még nem találkoztam eddig.

:)

2022. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Lett volna egy 51 m2-es is, de elég rossz környéken "


Mond meg a körösztanyádnak, hogy nincsen igaza, mert rossz környéken csak rossz nőt kaptál volna...

2022. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég sokat aggódom az infláción, hogy a jövőben össze tudok/tudunk-e gyűjteni egyáltalán új lakásra vagy netán házra, és akkor mi lesz, hogy lesz... a nettóm sem magas, 500-at keresek. Mindegy, lesz, ahogy lesz, meglátjuk.
2022. máj. 24. 13:23
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát, egy nő szerintem elgondolkodik, hogy ha családot akar, akkor akar-e "nyomorogni" vagy bármi. Bár szerintem megoldható ezen az alapterületen az élet, de hátha a többség nem így gondolja.
2022. máj. 24. 13:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de így is bőven túl vagy fizetve....
2022. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7: Te milyen kultúrából jössz, hogy azt gondolod, a férfi adja egyedül az ingatlant, ráadásul még az ismerkedés előtt?

A házasságkötéskor volt szokás falun is az ingatlannal előrukkolni, és azt sem a férfi, hanem a férfi családja és barátai hozták össze.


Én ugyanabban a kerületben lakom, ahova születtem, és jelenleg a 4. lakásban élek, és menet közben is laktam más lakásokban az állandó lakásom mellett, és hamarosan innen is költözni szeretnék és még messze nem vagyok nyugdíjas.

2022. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszitek észre hogy csak egy troll a kérdező??

Csak henceg és hergell a lakásával, és a fizetésével.

2022. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!