Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyében, Lajosmizsén,...

Pest megyében, Lajosmizsén, és környékén miért látványosan olcsóbbak az ingatlanok, mint a többi helyen a megyében?

Figyelt kérdés

Elég sok ingatlanhirdetés van fent Lajosmizse, Mikebuda, Farmos, Pilis és környékén ahol az házak látványosan olcsóbbak mint mondjuk északi részen.

Amíg itt találni rengeteg házat 15-20M-ért, Addig az észak Pest megye meg látványosan drágább. Ott egy telek se jön ki ennyiből.

Biztos van ennek oka, csak nem jöttem még rá.


2022. máj. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a könyéken uruk hai-ok vannak letelepedve?
2022. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Dakota-sűrűség nagy...
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lajosmizse nem Pest megye, hanem Bács-Kiskun és speciel elég jó hely volt, újabban megszállták a román cigányok.

A pesti Pilist is emelgetik a cigányok, Mikebudát nem ismerem, Farmossal viszont nem tudom mi a gond, mert normális, rendezett hely, Mo-i átlagban is kevés cigánnyal.

2022. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
CCC
2022. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pilis borzalmas, mindenki menekült onnan, akit ismertem odavalósit. Konkrétan egy lakatostanya az egész város.
2022. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lajosmizsei vagyok. Igaz amit páran írtok. C kategória. De nagyon. Állítólag az ország minden szegletében tudják hogy tele vagyunk románokkal. A 2000-res évek elejéig viszonylag jó hely volt. Mostanra egy hányadék
2022. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hans Pötterman válasza:
100%
Én is lajosmizsei vagyok. Szerintem arányosan még mindig rohadtul túl vannak itt árazva az ingatlanok. Tény, hogy a gettós részen 6 millióért veszel jó családi házat,de annak meg van az oka...
2023. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!