Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen érzés 60 millió forinto...

Milyen érzés 60 millió forintot kiadni egy lakótelepi lakásért?

Figyelt kérdés

Egy jobb kerületben, pl. XI, ennyiért megy egy 60nm-es panel.


Milyen érzés lehet, hogy kiadsz ennyit érte, és kifogsz jó régi, igazi panelproli szomszédokat, ahol mocsok, kosz, bűz van, ágyipoloska invázió, igénytelenség.


A feletted lévő egyfolytában rendezkedik, fel alá járkál, bútort húzogat, alattad lakó cigizik az erkélyen minden este.


De 60 milliós lakásod van, hitelbe kergetted magad 40 évre.


Ismerős?:(



2022. jún. 23. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%

Lehet szar érzés is meg jó érzés is. A jó érzés, hogy legalább a tied, a rossz, hogy a tied és nehéz szabadulni belőle ha már belakta az ember.


Amúgy meg szomszédság vidéken is azt látom, hogy meg tudják ölni egymást az emberek, vagy luxus házaknál is agyadra mehet ha a szomszéd egész napos bulikat tart a kertben.

2022. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem ismerős.

Nem tudom, ki az az elmebeteg, aki 60 milliót kiad egy poloskás szarért, de hogy nincs ki a 4 kereke, az tuti.

Mondjuk nem is értem, hogy ennyi ésszel hogy lehet ennyi pénze valakinek, ez teljes rejtély számomra.

Vidéken ebből több házat vehetne és nem kellene a szmogban fulladoznia sem.

2022. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
30%
na pont ilyen miatt építik a családi házamat, szeptemberre kész lesz. 80 m2, 45 millióba kerül, és inkább ingázok napi 2x25 percet.
2022. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
2, rengetegen, ennyiért megy manapság egy nagyobb panel errefelé.
2022. jún. 23. 16:33
 5/57 anonim ***** válasza:
82%

"Mondjuk nem is értem, hogy ennyi ésszel hogy lehet ennyi pénze valakinek, ez teljes rejtély számomra."


Szeretem az ilyen suttyó megmondóembereket... :D


"Vidéken ebből több házat vehetne és nem kellene a szmogban fulladoznia sem."


Aha, melyik vidéken, Nógrádban Salgótarján környékén? Azzal előrébb vagy.

2022. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként aki az ingázás ellen van az a városi lakásából mennyi idő alatt ér be dolgozni?
2022. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%

ennyi hülye érvet..én a XI-ben lakom, nagy kertes házban...ettől nem lehet szarabb egy panel..

A panelt is lehet élhetővé tenni úgy, hogy nem veszel észre senkit-semmit.


Aki 60 milliót kiadott egy panelért, az nagyon jól tudta, hogy hol, milyent, miért veszi meg.

2022. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Rossz megközelítés. Vidéki kertes házzal ne hasonlítsd, mert az nem a XI-edik kerületben van, ahol a közelben rengeteg a jól fizető munkalehetőség.


2013-ban 15 millió forint volt egy ilyen lakás, és ezt sokan úgy fogják fel, hogy a lakások lettek drágák. Pedig nem, hanem a pénzünket hígították ennyire.

2022. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
21%

60 milliós kégli 40 év hitelre?

Legyen inkább 20 milliós és KP!

Vagy az snassz?:)

2022. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
8: Hát igen, de az emberek 90%-ának lövése sincs arról, mi az a pénz.
2022. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!