Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen vidéki hangulatú,erdős,...

Milyen vidéki hangulatú,erdős,dombos várost vagy falut ismertek?

Figyelt kérdés
Magyarországra szeretnék költözni.Angliában éltem,Ryeben,életem legjobb évei voltak. Jelenleg az a helyzet,hogy vissza kell költöznöm,legutoljára 13 évesen voltam utoljára ott,úgy 15 éve.

2022. júl. 2. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Drágább kategória pl: Solymár, Pilisszentiván, Pilisvörösvár, Nagykovácsi, Visegrád, Verőce


Olcsóbb: Bükkszentkereszt, Perőcsény, Mende


Azért akad, most csak azokat írtam, ahol jártam is, és nekem tetszettek, de természetesen akad még

2022. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Japán Gulyás ***** válasza:
52%

Drégelypalánk, Salgótarján, Pásztó, Bélapátfalva, Ózd, Sárospatak, Tokaj, Komló, Orfű, Letenye, Oroszlány.

Nyugaton Kőszeg, Szentgotthárd, Csákánydoroszló, Sárvár, Fertőszentmiklós, Vasvár Körmend - de ezeken a helyeken már inkább osztrák árban vannak az ingatlanárak.

Ha Ryehoz vagy szokva akkor Pest megyét és a Balatont messze kerüld el, zsúfolt pokolkatlanok.

2022. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végig nézed a országos kéktúra útvonalát,csak ilyenen megy keresztül.
2022. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kőszeg és környéke.
2022. júl. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz olyan feltűnő különbséget Angliához képest akkor a nyugati hatarszelhez minél közelebb vagy budapest mellé költöznék. Kőszeget mondanám a nyugati részen.
2022. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha dolgozni akarsz és nem azt, hogy 2 munkahely közül tudj csak választani a környekeden akkor tényleg csak a nyugati hatarszél és bp környeken gondolkodnek. Aztan ez a saját veleményem
2022. júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 5. 15:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Pilisszentivánra esett a választásom.
2022. júl. 5. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!