Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért lehetetlen ma normális...

Miért lehetetlen ma normális családi házat venni? 20 millió önerővel még vegyünk fel 20 milliót, hogy esetleg ne dőljön ránk a fala?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Fejér, Veszprém megye ahol venni szeretnénk munka miatt, de 1-1 órát sem szeretnék reggel és délután utazni a munkahelyre. Tehát Székesfehérvár környékén vennénk. Egyszerűen olyan omladozó, rozoga szar házak vannak. Ti hogy látjátok?

#házvásárlás #Drága ház
2022. aug. 2. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert több ember szeretne a városokban családi házat, mint amennyi ház elérhető helyen kapható, ezért végül annak a rétegnek jut, aki többet ki tud fizetni érte.
2022. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanebben a cipőben járunk, csak mi Miskolcon szeretnénk venni. Már 1 éve keresünk házat. Magánszemélytől kell venni, kis településen nagy város mellett jó forgalommal.


Amúgy az ingatlanosok felpumpálják az árakat. Ezt a saját szememmel láttam. Voltam megnézni egy jó állapotú vályogházat, a tulaj 13 millióért hirdette. De még így se kellett lennünk, meg másoknak se. Eltelt két hét, és egy ingatlanosnak odaadta a házat, aki föltette internetre 17 millióért. És akkor a szomszéd utcában bözsi néni is látja, akkor már ő se fogja 17 alatt adni a romos kis házát, hanem minimum 18-ért.

2022. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Beállítod, amilyen kell, és addig nézegeted napi 4x, amíg fel nem bukkan egy megfelelő.

Szivesen.

[link]

2022. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jol latod. 20 milliobol manapsag mar szart se kapsz. Nemhogy akkor kertes es szekesfehervaron vagy a kornyeken.


Vagy ha igen, akkor arra meg kolteni kell es/vagy a kornyek olyan, hogy onnan inkabb menekulni kene.

2022. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 millió önerővel nem rég 47 négyzetméteres panelt vettem, nem családi házat. És nem Pestről beszélek, hanem ugyanúgy vidékről.
2022. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,ezeket értem. Eredetileg Siófokon akartunk venni. De sok a bejárás (időben és pénzben is) ezért gondoltuk, hogy közelebb költözünk.
2022. aug. 3. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a hüly emberek nem vesznek 20 millióért
2022. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!