Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezeket a házakat megveszi...

Ezeket a házakat megveszi valaki ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam rajta, 2 éve kerestünk házat, akkor néztük meg azt az ingatlant, amiről szó van. Képen nem is olyan vészes, élőben borzalmas. Akkor volt 30 millió körül. Időközönként feljarkalok az ingatlan.com-ra megnézni mik vannak, és látom, hogy szép lassan emeli fel az árát, most 61 millió (!!!!!) forintnál tart.

Egészen elképesztő.

Nem értek hozzá, azért kérdezem meg, kíváncsiságból, hogy ilyenkor komolyan gondolják, hogy ennyi pénzért megveszi valaki?



2022. aug. 2. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Hülye mindig akad a horogra.
2022. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Az ingatlan.com algoritmusa, díjazása olyan, hogy megéri drágábban hirdetni.

Akinek van 60milliója, azt nem hülyézném le :D

2022. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Örökölte ;)
2022. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
75 házat hirdetnek a .com-on Sülysápon. Milyen paraméterű ház?
2022. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem mindegy amúgy ez neked? Amikor én hirdettem a házamat, akkor is volt pár ilyen kotnyeles "érdeklődő". Hádddeeee 10 éve 3 millijóért vót hirdetve! Miazhugy 15ér hirdeted? Ki veszi meg ennyié?

Az is írt ki még facebookon is kérdést, annyira baxta a csőrét a dolog. Ha nincs pénzed akkor ne 30-60 milliós házakat nézegess.

2022. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesz ilyen ,,minek nezegeted, ha nem tudod megvenni"

Leírtam, ha esetleg nem menne az értő olvasás, hogy kíváncsiságból szoktam nézni milyen áron, milyen házak vannak errefelé. Ráadásul az egyik rokonom is épp ingatlant keres Pest megyében. Teljes mértékben az eladó dolga mennyiért árulja a házát, a kérdés lényege annyi, hogy mi értelme ennyiért, mikor 10-15 millióval olcsóbban ennél különbet lehet találni. Ráadásul ilyen régóta hirdetni.

És köszönöm az érdeklődésedet, természetesen találtunk házat anélkül ,hogy az eladó totál hülyének nézett volna. A 30 és 60 millió között kicsit nagy az átfedés nem gondolod?

2022. aug. 2. 10:21
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 90 nm, 768 nm a telek , 2+1 szoba
2022. aug. 2. 10:22
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Köszi. Én azt látom, hogy a kategóriájában a legújabb, legfiatalabb ház, és eszerint vannak beárazva a házak, életkor, újszerűség szerint.

Nem lóg ki a sorból.

[link]

2022. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

A magyar ember egyik "örökletes betegsége", hogy mindig a mások zsebében turkál!!

Igaz, kérdező?!

2022. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem az volt a kérdés, hogy mennyiért árulhatja, hanem hogy mennyiért veheti meg az olyan ember, aki ért is hozzá.

Szerintem a válaszokból is látszik, hogy a magyar ember hozzáállása az, hogy csak örökléssel majd átveréssel lehet gazdag. Dolgozni? Ugyanmár :D

2022. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!