Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenbe vagy Veszprémbe...

Debrecenbe vagy Veszprémbe érdemesebb költözni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 16:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
59%
Külföldre
2022. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Honnan és miért?

Amúgy az egyesnek tök igaza van... sajnos!

De ha mindenképp Magyarországon belül akarsz mozgolódni, akkor a két legdrágább vidéki várost választottad!

Nekem Veszprém kicsi, nekem a debreceni méret az élhetőbb városi méret - és van működő nemzetközi polgári repülőtere, nekem pedig ez nagyon sokat számít.

2022. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
89%
Én most ismertem meg egy Veszprémi fiút egy táborból, ami Debrecenben volt. Az ő véleménye szerint nem jó Veszprém nem szereti, és inkább fel járkál Budapestre meg ilyesmi. Mivel én nem voltam Veszprémen én sajnos nem tudok véleményt mondani, de Debrecen eléggé jó szerintem de igen külföld lenne a legjobb csak ugye ez a 2 opció van. Az is fontos, hogy szerinted te hol is éreznéd magad jól. ^^
2022. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
71%
Külföldre +1
2022. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Debrecen azért mégiscsak Kelet-Magyarország végében van, nem túl előnyös ez az elhelyezkedés. Veszprém jó helyen van viszont lehet unalmas...
2022. aug. 6. 17:17
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát, nem tudom mit szeretnél dolgozni, de Debrecenben 90%-ban csak 3 műszakos gyári meg vendéglátós munkalehetőség van.
2022. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Veszprém miért unalmas, ott a Balaton a szájába, ráadásul egy szép várs és minden megtalálható. Én Veszprémre voksolnék.
2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Debrecen azért mégiscsak Kelet-Magyarország végében van, nem túl előnyös ez az elhelyezkedés."

Közel egyenlő távolságra van Soprontól és Csíkszeredától... a magyarság középpontja (Jókai szerint: "Pest középpontja az országnak, de Debrecen középpontja a magyar népnek." ( [link]


Debrecentől a Balaton bizony 5 óra - autóval...

Viszont csak másfél óra a Földközi tenger - repülővel!

2022. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Késő ősszel költözünk Veszprémből Debrecenbe.

Alig várom.

Voltunk most egy párszor, nekem nagyon bejött.

2022. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es milyen okból költöztök?
2022. aug. 7. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!