Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék egy kis helyet,...

Szeretnék egy kis helyet, ahol tárolhatom pár cuccomat, semmi másra nem kéne, viszont nagyon olcsó kéne legyen, mert nem tudok érte milliókat fizetni. Tudtok ilyenekről? Esetleg link vagy gyűjtőnév jól jönne.

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Milyen cuccaidat? Lakáson belül/kívül, kerted van?
2022. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Így nem könnyű segíteni, hogy nem írod le melyik szegletében az országnak. Önkiszolgáló raktár -ezt kell beírni a keresőbe és kiad egy halom találatot. Jellemzően néhány négyzetméteresek is vannak.
2022. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Veszel vagy kibérelsz egy garázst pl.
2022. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
3. Lehet a kérdező úgy értette a "milliókat", hogy még 20 ezer forintja sincsen egy garázs bérlésére.
2022. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A "milliókat" nem úgy értettem, hogy 20 ezrem sincs, természetesen ennél azért jóval többet is rá tudok szánni, csak azért nem több milliót. Bérelhető raktárakat/garázsokat én is láttam, de ha megoldható, inkább venni szeretnék valamit. Egyébként Szekszárdon, vagy a környékén kéne, ha ez bármit is segít.
2022. aug. 8. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Veszel egy kis furgont, és leparkolod valahová, ahol nem zavar senkit.
2022. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!