Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újbudai panelprogramos panelhá...

Újbudai panelprogramos panelházakban mérhető a fűtés?

Figyelt kérdés
Jelenleg óbudán lakom, itt is nézek lakást, de itt - amennyire tudom - alap az, hogyha szigetelve van a ház, akkor mérős a radiátor. Most épp egy újbudai panelt nézek, ami szigetelt, de nincs mérő a radiátoron, és átalányáras a fűtés...
2022. okt. 22. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen házak is. Itt jellemzően drágábba fűtés, mert senki sem takarékoskodik.
2022. okt. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Gyakorlatilag lépcsőházanként változhat, hogy az ott lakók pontosan mit kértek és mit nem anno a felújítások (panelprogram) idején.
2022. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Óbudáról miért akarsz újbudára költözni? Túlárazott nagyon a XI. kerület és sokkal rosszabb lett mint a híre. Konkrétan pukkad le. Mármint a III. kerület se jó de az adottságai jobbak :).


Amúgy igen van ostoba ház ahol megcsinálták a szigetelést de a fűtéskorszerűsítést nem, pedig a sorrend pont fordítva indokolt. Fűtéskorszerűsítéssel ( szigetelés nélkül ) is már több ezer forintot lehet spórolni. Vannak ilyen 'okos' házak Óbudán ahol ezt így csinálták de van olyan sajnos valóban ahol csak "be van csomagolva" de nincs egyedi mérés....

2022. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: hát figyu, az lehet hogy a XI. pukkad le, 10 éve itt lakok, sajnos én is látom, de korabban éltem 7 évet Óbudán, az már akkor lepukkadtabb volt, mint most a 11.


De amúgy igen, a kiltségmegosztó önmagában sokat csökkent a ház fűtési kiltségén.

2022. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 9 évet éltem a XI-ben tavaly költöztem a III-ba. Nyilván okkal mert nem tudtam volna kifizetni a XI-et. De hogy annyival nem tud többet az biztos. Borzalmas milyen lett a XI.


A III viszont szuper lehetne ha újjáépülne a HÉV és ha megújulnának a lakótelepek, na az viszont pont az Etele úti mintára.....

2022. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bzoli79 ***** válasza:
Igen,nekünk ilyen mindkettő (egyet én örököltem,egyet meg a feleségem) Etele út 10 emeletes,a másik mohai út 4 emeletes.
2023. márc. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem örököltél te semmit se főleg nem a 11-ben...de álmodozz
2023. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bzoli79 ***** válasza:
Te tudod.Nem mindenki lelenc amúgy mint te,tudod másnak vannak (voltak) nagyszülei.
2023. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!