Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Befektetés céljából mennyire...

Befektetés céljából mennyire éri meg, hosszú távon ingatlant vásárolni, az ország keleti megyéiben?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ezekben a megyékben miért ilyen alacsonyak az ingatlanok, de hosszú távon nem maradhat így.

pl... Szabolcs megyében, vagy Heves megyében vennék egy ingatlant, ahova majd 10-20 éven belül oda tudnék költözni.



2022. nov. 16. 18:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20: de ott nem olcsó az ingatlan...
2022. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A Biztonságos Megoldás ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az egész országra igaz, hogy 10-20 év múlva, már drágábbak lesznek az ingatlanok. A területi dinamika eltérhet, de a hosszútávú emelkedés tény. Ennek ellenére, mielőtt meghozza a döntést, érdemes jól megvizsgálni az egyéb befektetési lehetőségeket, mert vannak olyanok is, melyek több profitot termelnek mint az ingatlan. Szívesen segítek szélesíteni ezt a látókört! Ha ezt érdekesnek gondolja, keressen bizalommal privátban!

2022. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22.

Mit szeretnél eladni ennek a pénzzsonglőrnek?

2022. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Zseniális kommentszekció. A rétinégeren és a legutolsó hozzászóláson felröhögtem hangosan. Egyébként én sem értem, hogy mit gondol a kérdező. A Duna másik oldalán Mordor van, a felderítőorkok pedig már sajnos erre az oldalra is átjöttek, lerohanva gyönyörű falvakat városokat. Lásd, Enying. nagyon aranyos kis város lehetne, mindig néztem a Turulszobor és kanyar előtt jobbra bent a hegyoldalon van egy gyönyörű vöröses villa. Meg ott megy el egy kis utca. Gondolom arra lehetett a gazdagabb negyed. Biztos nagyon szép házak vannak. De sose mentem le, ki tudja, hogy meglenne e a 4 kereke az autónak, mire visszajövök onnan. De most google mapsen azért csekkolom
2022. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg is néztem. Nem villa az, sima kádárkocka. Szemből mindig annak tűnt
2022. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!