Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak engem nem érdekelnek az...

Csak engem nem érdekelnek az ingatlan árak pedig nincs ingatlanom?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele ha magasabb eletszinvonalon akarok élni akkor költözök. Ugyan úgy tudok félre tenni, családot alapítani, stb...

Pont nem érdekel hogy egy Magyarország szintű országban mennyit ér egy ingatlan. Nem értem sokan miért vergodnek a témán?



2022. dec. 26. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Egyet értek
Nem értek egyet
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Engem sem érdekel, hogy mennyit fogyaszt egy Ferrari, mivel nincsen ilyen autóm.


Amúgy rosszul gondolkozol, mivel lakni kell valahol.

Ha nem lesz saját ingatlanod, akkor hol és miből fogsz lakni öregségedre, a nem létező nyugdíjadból??

Vagy egy baleset esetén, ha pl. munkaképtelen leszel??

2022. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#2 Én az oktatásban láttam a jövőt több szakmám van és mérnök vagyok, angolul középfokon tudok és németül is. Nekem ez volt a fő szempont. Ha beüt a kaki keményen dombantok és külföldön sem szarer hugyert csicska munkát fogok dolgozni :)
2022. dec. 26. 20:34
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy nem érdekelnek a lakás árak, mert nem akarsz venni. Ok. De mi a kérdés?

Hajrá, menj külföldre. Bár ott az ingatlan árak is jóval magasabbak, nem csak a fizetés.

2022. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 nincs kérdés csak nem értem hogy minek tesznek föl ezzel kapcsolatban kérdéseket és vernyakolnak. Mind az eladók mind a vevők. Remegnek hogy pozícióba kerüljenek. Illetve mint mondtam, ha külföldön élnék sem akarnék saját ingatlant. A mobilitás többet ér. :)
2022. dec. 26. 20:59
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez.


Egyik oldalról engem sem érdekeltek sokáig, néha ránéztem és azt láttam még gyűjteni kell. Aztán mindig kergettem az árakat és idővel elkezdtem leszarni.


Aztán bekattant valami, azt mondtam venni kell, onnantól nézegettem és végül vettem.


Szerintem fontos tisztában lenni az árakkal, árak alakulásával. Utólag ha nem szarok bele az egészbe és bátrabb vagyok, akkor vagy jobb helyen vehettem volna már, vagy ugyanilyen helyen fele ennyiért.

2022. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Másik oldalról meg, mindenki úgy nézi, hogy "örök életedben albérletben nem élhetsz" holott attól, hogy nem veszel 20-30-40 évesen még vehetsz ingatlant 50-60 évesen is.
2022. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Magyarorszagon nincs olyan alberlet es nyugdij rendszer amire lehet epiteni es mivel az egyik leggyengebb idegennyelven beszelo nemzet vagyunk sokan kenytelenek itthon elni.


Ezert vergodnek sokan (plusz az elmult 10 evben olyan ingatlan lufit fujtak mint meg soha tehat kb kiaraztak a fiatalok 80 szazalekat a piacrol).

2022. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ha nem terveztem volna családot és párkapcsolatot, akkor engem sem érdekelt volna.
2022. dec. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 NTBS ***** válasza:
100%
Ez a Gyakori kérdések weboldala. Téged nem érdekel mást igen. Ami téged érdekel, te arról kérdezel.
2022. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Neked is kimosták az agyadat pajtás.

"a mobilitás többet ér", aha...

Kérlek magyarázd el nekem, ki mobilabb:

1. aki azért dolgozik, hogy fizesse a lakhatását

2. akinek van saját ingatlana, aminek a kiasásábol fedezhezi máshol berelt lakás diját?

2022. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!