Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvásárlásnál találkozot...

Ingatlanvásárlásnál találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám; találtam egy hirdetést, ami felkeltette az érdeklődésem, felhívtam a tulajdonost és meg is beszéltünk egy szombati találkozót. A telefonban azt mondta, hogy átküldi a címet, de nem küldte. Pár órával később írtam neki egy kedves hangvételű sms-t, hogy várom a címet a szombati találkozóhoz és azóta sem válaszolt.

Két dologra tudok gondolni, vagy biztonsági okból nem küldi el, csak péntek este, mert nem akarja, hogy előbb odamenjünk körülnézni vagy arra számít, hogy esetleg addig kap egy jó ajánlatot és addig nem adja ki a címet.


Nem akarok ismét ráírni vagy felhívni, mert nem akarom, hogy zaklatásnak tűnjön.


Elég régóta keresünk házat, de ilyesmivel még nem találkoztam, így csak találgatok, mi lehet?



2023. jan. 12. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Biztos hogy a talajjal beszéltél, és nem az ingatlanossal?

Furcsa hogy nem mondta el a címet már a telefonban..

2023. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon el akarja adni, az nem vár szombatig. Lehet, hogy van előtted egy másik vevő, akivel pénteket beszélt meg, és ha az nem tetszik neki, vagy nemet mond, akkor fogja neked elküldeni a címet. Indokolatlan hülyeség, de simán el tudom képzelni.
2023. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy tulajjal beszéltem, mert benne volt a hirdetésében is, hogy ingatlanosok kerüljék, illetve több hirdetése is volt, ahol az adott házból árulta a bútorokat.


Eléggé idegőrlő ez így.

2023. jan. 12. 10:08
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
semmi sem biztos..vigyázz, ebben csapda van.
2023. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Volt már rá példa, csak egy találkahelyet adott meg, onnan mentem vele megnézni az ingatlant.
2023. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azzal semmi gond nincs, több ingatlanos is ezt csinálta, hogy pár utcával arrébb találkoztunk, de legalább tudtam, hogy mehetünk megnézni. Így viszont rágom a körmöm, hogy most akkor egyáltalán van esélyünk a házat megvenni vagy sincs!?
2023. jan. 12. 10:26
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen idiótákat el kell kerülni!!!

Ha címet sem meri megadni, akkor mégis, hogy lesz ebből adásvétel?

2023. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vár egy másik vevőt előtted, vagy már eladta.

Hasonlóen jártam, a képek alapján sikerült megtalálnom a házat. Kiderült, hogy már lefoglalózták.

2023. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondta a telefonban, hogy előttem fél órával is megy valaki megnézni. Ezzel semmi bajom, csak akkor mondja azt, hogy ha előttem megveszi valaki, akkor rám csörög, hogy mégse menjek. Mi is ezt csináltuk eladásnál, senkit nem várattunk vagy hitegettünk feleslegesen.
2023. jan. 12. 12:28
 10/21 A kérdező kommentje:
#7-es igen, csak sajnos nagyon kevés az olyan ingatlan, amiből "válogathatunk", hiába nyomják, hogy esik az ingatlanpiac. Persze, ha 100 milliónk lenne kp-ban, más lenne a helyzet, de annyi nincs.
2023. jan. 12. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!