Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik kárognak a túlárazott...

Akik kárognak a túlárazott ingatlanok miatt, azok fordított esetben olcsóbban árulnák a saját ingatlanjukat hogy a vevőknek jobb legyen?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te kevered a szezont a fazonnal. Itt nem azzal van a gond, hogy mivel mindenki dárágn adja, ezért senki nem jótékonykodik. Itt azzal van a gond, hogy míg régebben megvolt a középosztály rétege, akik ha hitelre is, de tudtak szerezni egy lakást/házat, azoknak most kb esélyük sincs, mert irreálisak lettek a piaci árak a fizetésekhez képest. De ez nem az eladók hibája, hanem a kormányzásé, meg a sok birkáé, aki rájuk szavaznak állandóan.
2023. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de én nem az eladókat kárhoztatom a drága lakásokért, hanem az államot, amiért nem szabályozta úgy a piacot, hogy ne emelkedjenek az árak. Nem az emberektől várok önmérsékletet, mert mindenki a saját érdeke szerint cselekszik és ez normális. Azt vártam volna, hogy az állam lépjen fel szabályozóként különböző módokon, hogy megakadályozza az árak elszállását. Pontosan az ellenkezőjét csinálta.
2023. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazatok van!
2023. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Jaja az a gáz,hogy az anno 3.5 millás panelt most 40 ért akarják eladni.

Természetesen ezeket leginkább azok veszik akik pár nappal később már 43 ért kínálják.

No de semmi baj mert aki el tudja passzolni 40 ért az sem tud belőle venni semmit csak máshol valamit 50 ért.

2023. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Pont azt tennék, mint a mostani eladók.

Akkor vinnék csak lejjebb a hirdetési árat, ha túlárazva nem kel el. Ha megveszik, akkor nem volt túlárazva.

Most már mennek le a hirdetési arak egyébként, eléggé elfogytak a vevők

2023. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon kis mértékben, de így tettem. Sajnos egy csúnya végrehajtás és emiatt egy nagyon magas törlesztés nyomta a vállamat, így az ingatlanomat kicsit ár alatt (mármint a maias felfújt árhoz képest, a korábbi realitáshoz képest így is lényegesen magasabb áron) adtam el, így gyorsabban el tudtam adni és megszabadultam a tartozástól, amin a törlesztés miatt többet veszítettem volna, mintha még évekig kínlódom egy kitartott magas árral. Nekem a gyorsaság volt a nyereség azáltal, hogy nem voltam annyira éhes, mint a mai eladók nagyrésze.
2023. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!