Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Diószegi és a Dugonics utca...

A Diószegi és a Dugonics utca sarkán álló társasházban lakás? Kerülendő hely?

Figyelt kérdés
Az a társasház kb. 20 éve épülhetett, elég rendezettnek tűnik. Szerintetek milyen ott a lakóközösség? Jó lehet ott lakni? Ti laknátok ott?

2023. márc. 9. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én esküszöm sose fogom megérteni, hogy van Budapesten vagy 50 ezer lakás, mégis ez a pár ház kerül mindig elő.

Vajon miért?

2023. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Várjál beköltözöm, aztán majd fél év múlva mesélek!

Basszus, kérdezd meg a lakókat!

2023. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha kocsival jársz, és van mélygarázs a házban, akkor semmi gond.

Ha gyalog jársz és sötétedés után, akkor már kicsit para.

Attól függ hogy mekkora darab vagy.

2023. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tudom, nem vagyok pesti, de azért kíváncsi lennék rá, hogy hányan vannak a hozzászólók közül azok, akik ténylegesen napi szinten ismerik a környéket.

Rengeteget olvasgatok én is a Népszínháznegyedről. Rengeteg az 5-8, meg még több éves oldal, amikor biztosan nem olyan volt, mint most. A mostaniakban is annyi a negatív megnyilvánulás, és időnként jön egy-egy olyan, aki állítása szerint ott lakik 10+ éve, és soha a legkisebb atrocitás sem érte. Persze nem egy elit környék, meg rossz a híre (nyócker), szemetes, de azért ott is emberek élnek (gondolom).

Aztán múltkor csak kíváncsiságból vidékiként elmentem oda. Sétálgattam egy pár órát a környéken. Bizony isten, félve mentem be a Rákócziról a II. János Pál pápa térre, pedig semmi különös nem volt. Aztán bóklásztam a környező kisebb utcákban, és kezdtem megnyugodni. Pont olyan volt mint a nyugati környéke, illetve nem, mert nem volt annyi kutyasz*r. Persze kicsit lepukkantabbak a házak, meg talán több a graffiti, de ennyi. Igaz, lehet, hogy az volt a gond, hogy rosszkor voltam rossz helyen!

Mindettől ugyan lehet, hogy tényleg élhetetlen a fent említett környék, de azért kíváncsi lennék, hogy a hozzászólók közül kik azok, akiknek vannak közelmúltbéli tapasztalatai.

2023. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Én sem vagyok pesti hál istennek, de laktam már pár évet Pesten.

Nincs az a pénz amiért a 8. Kerületben laknék a sok cigó, feka és proli között.

Te utolsó nyugodtan.

2023. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam a Diószegin sétálni nyári éjjeleken és nagy ott az utcai élet.

szeretnek a ház előtt összejárni, megáll 3-4 autó, a lakók lejönnek és trécselnek.

Arra számíts, hogy nyáron a hőségben éjjel még a gyerekek is lenn vannak 2-3-ig is.

Ha ott akarnád megírni a doktoridat és nem vagy ehhez a háttérzajhoz szokva, meg a szemeteléshez, akkor nagyon zavarni fog.

Pár házzal arrébb az egyetem felé, Tiszviselőtelep felé orientálódj akkor már.

Egyébként tényleg nagy a hőség, 28-33 fok is van éjjel.

2023. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
* JA, és konkrétan a kérdezett házról írtam.
2023. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4es válaszoló, egy tízperces napközbeni sétából nem fogsz sokat megtudni.
2023. márc. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4: Ez az Orczynegyed különben, ahol a Diószeghy utca van.
2023. márc. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én nemrég kezdtem el dolgozni a Dugonics utcában. Hallottam róla korábban dolgokat. Először mikor először mentem oda melózni kicsit féltem de aztán kiderült nem olyan vészes. Tehát túlzás amiket állítottak róla vagy régi 8-10 éves rossz tapasztalat alapján mondták. Annyi hogy néha hallani egy egy ordibálást. Van a Dugonics 14 és 16. A két nagyon lerobbant ház. Azokat nem tudom hogy bontani fogják e vagy megvárják míg összedőlnek. Mondjuk én mindig kora reggel megyek oda dolgozni és akkor is jár le a munkaidőm. (24 órázás).
2023. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!