Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyek nyaralót vagy...

Hol vegyek nyaralót vagy hétvégi háznak alkalmas családi házat észak-kelet Magyarországon ahol viszonylag kevés a C.tipúsú vagy ha vannak is akkor "normálisak"/kevesen vannak és 15M Ft alatt vannak az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szinte lehetetlennek tűnő a kérdés, Miskolcon lakunk és kb 100km-150km körzetben keresünk a fent leírtaknak megfelelő házikót hogy néha ki mozduljunk a panel rengetegből.

Nézzük folyamatosan ingatlan.com-ot/jófogást is de ha utána nézünk egy településnek legutóbb például Erdőbénye települést néztük, túl sok adatot nem találunk. Wikin fent vannak ugyan népszámlálási adatok de legalább 10 éves adatokról beszélünk így nem apellálhatunk azokra az adatokra.

Igazából olyanoktól várok választ/tanácsot akiknek van ilyen helyen nyaraló vagy ház vagy életvitel szerűen ott lakik és tud tapasztalatot mondani hogy merre is érdemes keresni. Tudom hogy nem nagy az összeg és viszonylag sokat várunk de jelenleg erre a projektre ekkora összeget tudunk maximum fordítani mert ugyan lenne több de muszáj számolnunk a több mint valószínű számunkra megfelelő felújítási költségekkel illetve az ingatlan biztonságossá tételét is mivel nem életvitel szerűen laknánk ott. Nem szeretnénk kacsalábon forgó palotát ekkora összegért (nyilván elfogadnánk:D) de bőven megfelelne 40-50nm alapterületű ingatlan meg 300-400nm telek ahová ki tudunk tenni egy kis medencét meg 2 kocsi elfér az udvaron egy kis szalonna sütő/bográcsozó hely, na meg filagória vagy valami kiülős 🥺 nagy előny lenne ha lenne víz közelség de szinte ez már álom világ :).


Köszönöm előre is ha tudsz segíteni válaszoddal és hogy időt szánsz a kérdesem megválaszolására! :)



2023. márc. 27. 11:51
1 2
 1/16 Lilluci27 ***** válasza:
55%
ilyen hely nincs
2023. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Háromhuta környéke.
2023. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Répáshuta
2023. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyaralót Tiszalök, Üdülőtelep. Sok Miskolcinak van ott nyaralója. Az erőmű melletti őstelepen még sosem láttam c típusúakat.
2023. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bekölce
2023. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Őszintén nem gondoltam hogy ennyi tippet fogok kapni nagyon szépen köszönöm 🙂❤️
2023. márc. 27. 13:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vásárosnamény-Gergelyiugornya jó hely, és bőven belefér a keretbe egy ottani faházikó. Annyi, hogy a telkek nagyon kicsik.

Tiszalököt szintén javasolni tudom.

2023. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Esetleg Mezőkövesd, Zsórifürdő?
2023. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tiszalök tetszik eddig a legjobban nekünk nagyon jó áron találtunk nyaralót és házat is kedvencként le mentettük egyenlőre húsvét után akarunk menni komolyabb személyes szemre vételezésre.

Mezőkövesd meg Zsóryfürdőn abszút nem találtunk ilyen ár kategóriában. Répáshután sem, Háromhután abszolút nincs semmi eladó pedig nagyon szimpatikus, Bekölcén sem. Ezt a vásárosnamény-gergelyiugornyát is néztük de érthetetlen a telek elrendezés néhány hirdetést találtunk de szinte nincs is magán telek rész.


Így eddig a legjobban be futott Tiszalök szinte bele szerettünk :D

Imádjuk az ilyen magyaros autentikus kis üdülő helyeket ezt a kicsit 90's évekbeli hangulatot :D

Mályiba lett volna nekünk egy álom és ott fedeztük fel ezt az érzést egyik barátunknál. De nem gondoltuk volna hogy van még itt észak Magyarországon ilyen jellegű hely ami teljesen megfizethető és nekünk ez még kényelmes távolság, úgy hogy nagyon szépen köszönjük ezt a tippet :)


De persze ha van még valami a tarsolyotokban írjatok nyugodtan, megy mindenkinek a zöld 🥰

2023. márc. 28. 20:52
 10/16 anonim válasza:
100%
Helytől függetlenül annyit tudok még javasolni, hogy tényleg menjetek el személyesen és nézzetek körül több helyen is. Egyrészt jobban látjátok, hogy mégis milyen az ottani közösség, milyen hangulata van a helynek, másrészt a netes áraknál jobbakat is ki lehet fogni. Nem mindegyik eladó nyaraló kerül fel a netre. Én is így találtam meg 2 éve az enyémet. Igaz néhány szombati napom ráment, de szerintem nagyon megérte.
2023. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!