Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A budapesti József körút...

A budapesti József körút vonzáskörzete (Rákóczi tér, Rigó utca, Salétrom utca, Német utca, József utca és Baross utca eleje) mennyire élhető?

Figyelt kérdés

Találtam egy korábbi hasonló kérdést, de az jó pár évvel ezelőtti, azóta változott valamit a helyzet? Annyit látok, hogy azért sok az újépítésű társasház.

Akik ott laknak/arra járnak nap mint nap, milyen véleménnyel vannak erről a részről?



#Rigó utca #Baross utca #József körút #Német utca #Salétrom utc
2023. ápr. 25. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen átlagos belpesti környék. Nem jobb és nem rosszabb, mint bármelyik nagyváros egyik szelete.

Egészen az elmúlt időkig azon a környéken dolgoztam 20 évig, semmilyen atrocitásnak nem voltam kitéve nőként.

Mondjuk éjszaka nem járkáltam egyedül sehol a városban, ha mégis volt ilyen, akkor taxival mentem haza, de ez érvényes bárhol Budapestre, vagy az egész országra.

2023. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem változott semmit, nehány házat lebontottak, ujat epítettek, de az utca népepének összetétele változatlan, ha erre gondolsz.

Engem csak 1x raboltak ott ki.

2023. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Lassan, de biztosan elnyeli a kutyaszar.
2023. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

A nyócker, az nyócker!

Finoman szólva "színes élete" van az ott lakóknak és azok is stabilan ott élnek szomszédként akik minden nap valamivel "megszínesítik".

2023. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik részre gondolsz? Az afro negyedre, kínai negyedre, arabokra?

A cigányok kölykök között egyre divatosabb az afrofrizura.


Amióta Pikóék rátelepedtek, azóta szutyok, kábszeresek, hajléktalanok kapukban, lépcsőházakban. Az ellenségemnek sem ajánlom.

2023. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!