Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hétvégi ház vásárlása úgy,...

Hétvégi ház vásárlása úgy, hogy közben albérletben lakom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! BP-n élek albérletben, a fizum egész jó, és összegyűjtöttem egy kis pénzt, 20 millió forintot. Szeretnék belőle ingatlant vásárolni, de igazából nem nagyon szeretek a városban lakni, nem akarok hitelre budapesti lakást venni.


Most nézegetek külterületi nyaralókat dunakanyarban, és van 1-2 amit egy kisebb személyi kölcsönnel ki tudnék fizetni. Amúgy is elég sokat járunk arrafele, sokszor kiveszünk ilyesmiket, így meg lenne egy saját.


Fizum elég jó, 30 éves vagyok, gyereket stb nem tervezek soha kb, így CSOK, babaváró nem jön szóba.


Mit gondoltok?



2023. máj. 9. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hajrá, sok sikert és boldog, nyugalmas életet!
2023. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Én olyat vennék a helyedben, ami építési telek is, amit könnyebb eladni.
2023. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Mit gondolok? Hajrá!


Amúgy felveheted a csokot, max fizeted a büntikamatot :) Mi is gondolkodtunk rajta, a kalkulátor meg közölte, hogy 1,3 millió forint járna. :D :D :D

Hát az agyam eldobom, tegyem tönkre az életemet 2 gyerekkel 1,3 millió forintért. :D :D :D Rohanok.

2023. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

A többiekkel ellentétben én nem tenném, mert a matek mást mutat!

Ugyanis, ha az albérletedet váltanád ki egy saját lakással, akkor havi 200ezerrel beljebb lennél.

Így ha maradsz az albérletedben, akkor ez a hétvégi ház lesz neked havi 200ezerben.

+ a többi kiadás!


(Már ha érted amit mondani akartam?!)

2023. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

4es: a kérdező az albérletet váltaná ki a hétvégi házzal. Odaköltözne, az alberletet felmondaná.


Kérdező: hajrá! Hidd el, nem te vagy az egyetlen, aki hasonloan cselekszik. Nagyon megszaladtak a lakasarak a fővárosban

2023. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5.

Ha tudnád értelmezni az eredeti kérdést, nem írnál marhaságokat.

2023. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg és költözz! Életem legjobb döntése volt fővárosból nyugis falu szélre költözni! 10 milla alatt vettük a házat így felújításra is jutott,mondjuk a Dunakanyarban nehezebb dolgod lesz de ott is ki lehet fogni.
2023. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6os: olvasd végig es értelmezd a kérdést.
2023. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életed legjobb döntése lesz! Én is utáltam mindig Budapestet.
2023. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!